Українці за кордоном: у Ковляра 14 очок у Литві, Пустовий допоміг Ховентуду обіграти команду Євроліги

Артем Пустовий допоміг Ховентуду обіграти Басконію в матчі чемпіонату Іспанії. Український центровий зіграв 18 хвилин, за які набрав 8 очок (3/3 двоочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу при 3 фолах та 1 втраті.

В чемпіонаті Литви Літкабеліс здолав Ювентус 79:70. Найрезультативнішим в складі Літкабеліса став Олександр Ковляр, який за 25 хвилин набрав 14 очок (5/10 двоочкові, 1/6 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 6 передач при 3 фолах та 1 втраті.

Читайте: Олексій Лень зіграв 9 хвилин проти Лейкерс у НБА

Міттельдойчер в чемпіонаті Німеччини завдав поразки Гамбургу 96:75. Іван Ткаченко за 17 хвилин набрав 4 очка (2/2 двоочкові, 0/1 триочкові), зібрав 4 підбирання, зробив 2 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті.

Осака в чемпіонаті Японії обіграла Хоккайдо 91:79. Володимир Герун провів на майданчику 26 хвилин, за які набрав 5 очок (2/2 двоочкові, 1/3 штрафні), зробив 8 підбирань, 4 передачі при 1 втраті.

В Латвійсько-естонській лізі Пярну Віталія Степановського обіграв Валмієру 83:78. В складі Пярну Володимир Шевченко за 16 хвилин набрав 7 очок (2/4 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 1 підбирання, 3 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах. Ростислав Новицький зіграв 22 хвилини за Валмієру, набрав 8 очок (3/3 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 5 підбирань, зробив 1 блок-шот при 3 фолах.

В іншому матчі Огре поступився Рігас Зеллі 71:88. Володимир Полуяхтов зіграв 2 хвилини, зробив 1 втрату.

У Словаччині Нітра Блю Вінгс обіграла Комарно 93:63. Олександр Беліков відіграв 20 хвилин, за які набрав 6 очок (3/4 двоочкові, 0/1 триочкові) при 1 втраті та 2 фолах.

Олександр Антипов оформив дабл-дабл в матчі другого дивізіону Польщі. Його Лодзь виграв у Жешува 90:85, а Антипов за 26 хвилин набрав 13 очок (5/9 двоочкові, 3/6 штрафні), зробив 12 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 3 фолах та 1 втраті.

У молодіжному чемпіонаті Франції Монако U-21 обіграв Нансі 74:65. Максим Кличко зіграв 10 хвилин, набрав 1 очко (1/2 штрафні) при 1 фолі.

В третьому дивізіоні Німеччини Баварія-2 поступилась Фельдбаху 64:88. Десмонд Йяму відіграв 18 хвилин, набрав 4 очка (2/2 двоочкові, 0/1 триочкові, 0/1 штрафний), зробив 2 підбирання, 2 передачі при 2 втратах та 4 фолах.

В Іспанії в третьому дивізіоні Мелілья поступилась Касересу 55:81. Павло Крутоус за 24 хвилини набрав 5 очок (1/3 двоочкові, 1/3 триочкові), зробив 4 підбирання при 2 фолах. У Сергія Павлова за 21 хвилину 9 очок (4/10 двоочкові, 1/1 штрафний), 6 підбирань, 1 передача при 2 втратах та 2 фолах.

Альбасете програв Уесці 70:80. Назарій Кулішенко за Альбасете зіграв 5 хвилин, за які нічим не відзначився.