Українці за кордоном: Ткаченко зіграв 12 хвилин проти команди Євроліги, Пустовий набрав 15 очок в Іспанії

Артем Пустовий став другим за результативністю в Ховентуді в матчі чемпіонату Іспанії проти Ріо Бреогана, якому його команда програла 70:76. Пустовий за 15 хвилин набрав 15 очок (4/9 двоочкові, 7/8 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 передачу при 1 втраті.

Українці за кордоном: Михайлюк став другим за результативністю в матчі Юти, у Новицького 18 очок у ЛЕБЛ

Іван Ткаченко допоміг Міттльдойчеру обіграти Баварію 79:75. Українець зіграв 12 хвилин, за які набрав 3 очка (1/2 триочкові), зробив 3 підбирання при 4 фолах.

У першості Литви Йонава здобула впевнену перемогу над Мажейкяєм 103:83. Богдан Близнюк зіграв 20 хвилин, набрав 13 очок (4/8 двоочкові, 0/1 триочкові, 5/5 штрафні), зробив 7 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення при 3 фолах і 1 втраті. У Віталія Зотова за 20 хвилин 5 очок (1/2 двоочкові, 1/1 триочкові), 1 підбирання, 5 передач, 1 перехоплення при 4 фолах і 1 втраті.

В чемпіонаті Японії Осака зазнала першої поразки в сезоні, поступившись Сіхорсес Мікаві 70:87. Володимир Герун провів на майданчику 27 хвилин і набрав лише 2 очка (1/10 двоочкові), зібрав 11 підбирань, зробив 1 перехоплення при 2 фолах і 1 втраті.

ВЕФ Рига обіграв Раплу в Латвійсько-естонській лізі 84:62. Іссуф Санон за 23 хвилин набрав 7 очок (2/3 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 7 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення при 8 втратах та 1 фолі. У В'ячеслава Боброва за 18 хвилин в активі 6 очок (1/1 двоочкові, 0/1 триочкові, 4/4 штрафні), 2 підбирання, 5 передач, 2 перехоплення, 1 блок-шот при 4 фолах та 4 втратах.

Пярну програв Бетсейф/Лієпая 81:91. Володимир Шевченко відіграв 12 хвилин, набрав 6 очка (2/3 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 перехоплення при 3 фолах.

В іншому матчі Кейла програла Тал/Теху 66:77. Віталій Шиманський зіграв 36 хвилин, набрав 10 очок (1/6 двоочкові, 2/7 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 9 підбирань, зробив 1 перехоплення, 1 блок-шот при 3 фолах та 1 втраті.

В Словаччині Нітра Блю Вінгс переграла Лученець 108:70. Олександр Бєліков зіграв 23 хвилини, набрав 18 очок (6/7 двоочкові, 1/2 триочкові, 3/8 штрафні), зробив 1 підбирання, 1 передачу, 2 перехоплення при 1 фолі.

В молодіжному чемпіонаті Франції Монако U-21 обіграв Шоле 92:85. Максим Кличко провів на майданчику 15 хвилин, набрав 6 очок (3/3 двоочкові), зробив 2 підбирання, поставив 3 блок-шота при 4 фолах.

Аліканте програв Ов'єдо 74:78 в матчі другого дивізіону Іспанії. Олександр Липовий зіграв 32 хвилини, набрав 10 очок (3/4 триочкові, 1/3 штрафні), зробив 6 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті.

В третьому дивізіоні Франції Альбасете обіграв Альхесірас 97:93. Назарій Кулішенко зіграв 10 хвилин, набрав 4 очка (1/1 двоочкові, 2/2 штрафні), зробив 1 підбирання при 1 фолі.

Мелілья в іншому матчі турніру обіграла Уеску 83:81. Павло Крутоус за 30 хвилин набрав 12 очок (3/7 двоочкові, 2/4 триочкові), зробив 3 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах. У Сергія Павлова за 19 хвилин в активі 10 очок (4/6 двоочкові, 2/3 штрафні), 4 передачі, 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах.

Олексій Лень зібрав 9 підбирань у грі Сакраменто проти Кліпперс
Український центровий провів чергову гру передсезонної підготовки
Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон