Українці за кордоном: Пустовий допоміг Мурсії виграти в ЛЧ, Ковляр набрав 11 очок

Іспанська Мурсія завершила груповий етап топ-16 Ліги чемпіонів перемогою над Більбао 71:67 і фінішувала другою в групі, пробившись до чвертьфіналу.

Артем Пустовий відіграв 12 хвилин, набрав 3 очка (1/2 двоочкові, 1/2 штрафні), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

В перенесеному матчі латвійсько-естонської ліги Калев обіграв Таллін 101:64. Олександр Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав 11 очок (1/1 двоочкові, 2/4 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 4 передачі, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 втраті. РЕ +24

В підсумку Калев став другим в регулярному чемпіонаті і зіграє з Огре в чвертьфіналі. Прометей в першому раунді плей-оф зустрінеться з Війсмі, Тарту Андрія Войналовича – з Вентспілсом, а Рапла Антона Давидюка – з ВЕФ Рига. Плей-оф стартує вже на цьому тижні.

Українці за кордоном: Михайлюк набрав 7 очок проти Індіани, у Скапінцева 14 очок в G-лізі

В чемпіонаті Кіпру Керавнос переграв Кайміклеу 90:71. Олександр Мішула відіграв 23 хвилини, набрав 12 очок (3/3 двоочкові, 2/6 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі при 1 фолі. РЕ +12

В Кубку Болгарії Левскі виграв в чвертьфіналі у Бероє 85:78. Сергій Павлов, який виступає за Левскі, провів на майданчику 24 хвилини, набрав 11 очок (3/7 двоочкові, 1/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 7 підбирань, зробив 1 передачу при 2 фолах.