Українці за кордоном: повернення Скапінцева і дабл-дабл Геруна

Дмитро Скапінцев відновився після травми і допоміг Вестчестеру виграти у Мотор Сіті Круз в G-лізі 130:99. Українець вийшов з лави запасних, зіграв 26 хвилин, за які набрав 18 очок (5/6 двоочкові, 2/2 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 3 передачі при 2 фолах.

В NCAA Хай Пойнт поступився Лонгвуду 72:74. Павло Дзюба провів на майданчику 8 хвилин, набрав 1 очко (1/2 штрафні), зробив 3 підбирання при 1 втраті та 4 фолах.

Вірджинія Ремс програла Річмонду 76:79. Макс Шульга за 34 хвилини набрав 19 очок (4/6 триочкові, 7/7 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах.

Сан-Франциско програв Санта-Кларі 62:69. Володимир Марковецький за 6 хвилин не виконав жодного кидка, зробив 2 передачі при 1 фолі.

Єдиним, хто в цей день виграв, став Нікіта Константиновський – його Монмаут обіграв Елон 85:70. Український центровий вийшов у старті, зіграв 32 хвилини, набрав 13 очок (4/9 двоочкові, 5/6 штрафні), зібрав 13 підбирань, зробив 2 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

Українки за кордоном: Ягупова набрала 13 очок в Іспанії, у Любінець дабл-дабл в Румунії

Володимир Герун оформив дабл-дабл в матчі чемпіонату Японії за Сендай проти Кіото, в якому його команда виграла 85:72. Герун за 26 хвилин набрав 19 очок (8/12 двоочкові, 3/5 штрафні), зібрав 11 підбирань при 1 фолі та 1 втраті.

В Латвійсько-естонській лізі Прометей зазнав поразки від ВЕФ Риги 76:83. Найрезультативнішим з українців став Іссуф Санон, який за 21 хвилину набрав 8 очок (0/1 двоочкові, 2/6 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 1 підбирання при 3 втратах та 4 фолах.

Олександр Липовий провів на майданчику 17 хвилин, набрав 3 очка (1/2 триочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 3 перехоплення при 3 фолах та 2 втратах. Денис Лукашов зіграв 18 хвилин, набрав 3 очка (1/2 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 5 підбирань, 4 передачі при 2 фолах.

Іван Ткаченко за 4 хвилини набрав 3 очка (1/2 триочкові, 0/2 штрафні), зібрав 3 підбирання. У В'ячеслава Боброва за 5 хвилин 0 очок (0/1 двоочкові, 0/1 триочкові), 1 підбирання.

В других матчах Рапла здолала Латвійський університет 72:54. У переможців Володимир Шевченко за 31 хвилину набрав 9 очок (3/5 двоочкові, 1/5 триочкові), зробив 5 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах. У Ігоря Сергеєва за Латвійський університет за 25 хвилин 10 очок (4/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/5 штрафні), 6 підбирань, 2 передачі при 1 фолі та 3 втратах.

Крайова обіграла Тиргу-Жіу 71:67 в матчі чемпіонату Румунії. Павло Крутоус за 23 хвилини набрав 12 очок (4/6 двоочкові, 1/2 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті. Віталій Зотов за 22 хвилини набрав 3 очка (1/4 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 5 підбирань, 1 передачу при 2 фолах.

В чемпіонаті Болгарії Міньор поступився Шумену 61:67. Богдан Бринюк у цій грі провів на майданчику 29 хвилин, набрав 8 очок (3/7 двоочкові, 2/4 штрафні), зібрав 6 підбирань, зробив 1 передачу, 4 перехоплення, 1 блок-шот при 4 втратах та 1 фолі.

В чемпіонаті Грузії Раші здобув перемогу над Мега Тбілісі 101:94. Ігор Чумаков зіграв 26 хвилин, набрав 19 очок (0/2 двоочкові, 5/6 триочкові, 4/4 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 втратах та 2 фолах.

В Словаччині Прєвідза обіграла Спішскі Ритьєрі 77:71. Олександр Бєліков за 15 хвилин набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 3 підбирання при 3 фолах та 1 втраті.

В чемпіонаті Чорногорії Подгоріца обіграла Примор'є 100:91. В'ячеслав Петров відіграв 18 хвилин, набрав 17 очок (1/2 двоочкові, 5/5 триочкові), зібрав 8 підбирань, віддав 1 передачу.

Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон