Українці за кордоном: поразки команд Боброва та Пустового, виліт команди Мішули

В Іспанії Гран-Канарія не зуміла перемогти Бетіс 86:93, хоча перемога суттєво приблизила би команду до плейоф чемпіонату Іспанії. В останньому турі команді українця Пустового доведеться перемагати Реал або сподіватись на осічки конкурентів за 8 місце в турнірній таблиці регулярки.

Читайте: Ягупова допомогла Фенербахче виграти перший матч фінальної серії

Проти Бетіса Артем Пустовий провів на майданчику 11 хвилин, по кільцю не кидав, зібрав 2 підбирання, зробив 2 блок-шоти при 3 фолах.

У Франції Нантер поступився Монако 66:84, але зберігає шанси на плейоф, незважаючи на 10 сходинку в турнірній таблиці. В останньому турі варто перемагати Страсбург і сподіватись на осічки конкурентів.

Проти Монако В'ячеслав Бобров провів на майданчику 8 хвилин, набрав 2 очки (1/1 двохочкових), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 2 фолах.

Леваллуа без допомоги Джорома Рендла переміг По-Ортез 86:71, але вище третього місця команда не підніметься.

У Чехії Брно поступився Опаві 66:83, програвши півфінальну серію плейоф з рахунком 1:4 і завершивши таким чином виступи у сезоні. Не кращий останній матч провів Олександр Мішула, який проти Опави зіграв на майданчику 26 хвилин, набрав лише 1 очко (0/1 двохочкових, 0/9 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 6 підбирань, 4 передачі та 1 блок-шот при 3 фолах та 2 втратах.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії