Українці за кордоном: перша перемога Ковляра в Іспанії, два дабл-дабли Геруна

Сайт ФБУ продовжує слідкувати за виступами гравців національної збірної та кандидатів до неї у європейських та світових чемпіонатах.

В Іспанії Обрадойро здобув перемогу над Тенеріфе в матчі регулярного чемпіонату 92:87. Для Олександра Ковляра це перша перемога в чемпіонаті Іспанії після переходу до Обрадойро.

Артем Пустовий в цьому матчі став другим в команді за результативністю. Він відіграв 21 хвилину, набрав 16 очок (7/8 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 1 передачу при 2 втратах та 3 фолах. Олександр Ковляр відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/5 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу при 1 втраті та 5 фолах.

В Латвійсько-естонській лізі Прометей обіграв Тарту Улікооль 93:71. Найрезультативнішим в Прометеї став Ілля Сидоров, який за 22 хвилини набрав 15 очок (2/7 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення при 3 втратах і 1 фолі.

У Іссуфа Санона за 20 хвилин в грі 12 набраних очок (3/5 двоочкові, 1/4 триочкові, 3/4 штрафні), 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах. Олександр Липовий за 21 хвилину набрав 10 очок (2/3 двоочкові, 2/6 триочкові), зробив 2 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах.

Іван Ткаченко за 17 хвилин набрав 5 очок, зробив 2 підбирання, 1 перехоплення при 1 втраті, В'ячеслав Бобров за 17 хвилин очок не набрав, зібрав 5 підбирань, зробив 2 передачі, а Денис Лукашов, повернувшись на майданчик після травми, за 3 хвилини набрав 2 очка.

В складі Тарту Анатолій Шундель відіграв 26 хвилин, набрав 3 очка (0/4 двоочкові, 1/3 триочкові), віддав 4 передачі при 2 втратах та 2 фолах.

В інших матчах турніру Огре переграв Тал/Тех 93:90. Володимир Полуяхтов за 3 хвилини, набрав 2 очка (1/1 двоочкові), зібрав 1 підбирання. Кейла переграла Таллін 101:91. В цій грі Андій Мироненко за переможців провів 32 хвилини, набрав 11 очок (4/6 двоочкові, 1/4 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

Війсмі обіграв Латвіяс Університетас 84:71. Артем Ковальов за Віймсі відіграв 30 хвилин, набрав 21 очко (8/12 двоочкові, 0/2 триочкові, 5/6 штрафні), зібрав 10 підбирань, віддав 3 передачі, поставив 2 блок-шота при 4 втратах та 4 фолах. Ігор Сергєєв в складі Латвіяс Університетас зіграв 22 хвилини, набрав 12 очок (6/8 двоочкові), зібрав 7 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 4 втратах та 4 фолах.

В Польщі Шльонськ з великим рахунком поступився Оструву Велькопольські 51:108. Андрій Войналович зіграв 24 хвилини, за які набрав 7 очок (2/7 двоочкові, 1/4 триочкові), зробив 2 підбирання, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 4 втратах та 2 фолах.

В чемпіонаті Угорщини Зелакерамія обіграла Дебрецен 73:71. Олександр Мішула за 30 хвилин, набрав 11 очок (1/1 двоочкові, 2/8 триочкові, 3/7 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 3 передачі, поставив 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фола.

Богдан Бринюк допоміг Міньору обіграти Левскі в чемпіонаті Болгарії. Центровий відіграв 12 хвилин, набрав 2 очка (1/3 двоочкові), зібрав 1 підбір, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах.

Володимир Герун провів два вдалі матчі за Сендай, але його команда двічі поступилась Хітачі в чемпіонаті Японії. В першому матчі Сендай програв 82:92, а Герун за 31 хвилину набрав 14 очок (7/8 двоочкові, 0/1 штрафні), зібрав 15 підбирань, віддав 6 передач, зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті. В другій грі Сендай поступився 67:89. Українець за 31 хвилину знову зробив дабл-дабл з 12 очок (5/11 двоочкові, 2/2 штрафні) та 10 підбирань, а також віддав 2 передачі при 1 фолі.

В чемпіонаті Азербайджану Серхедчі поступився НТД 97:89. Дмитро Журавьов за 19 хвилин набрав 14 очок (3/3 двоочкові, 1/4 триочкові, 5/6 штрафні), зробив 1 підбирання, 2 передач, 1 перехоплення при 4 фолах. Нефтчі виграв у Генції 85:80. Владислав Фролов за 8 хвилин набрав 4 очки (2/2 двоочкові), зробив 5 підбирань, 1 передачу при 4 фолах та 1 втраті.

В G-лізі Весчестер Нікс поступився Коледж Парк Скайгокс 90:92. У Дмитра Скапінцева в цьому матчі 6 очок (3/8 двоочкові, 0/1 триочковий), 7 підбирань, 3 передачі, 2 блок-шота при 2 фолах та 3 втратах.

В NCAA Сан-Франциско поступився Арізоні Стейт 61:72. Володимир Марковецький в цій грі зіграв 3 хвилини, кидків не виконував, зібрав 1 підбирання при 2 фолах.