Всі категорії новин
Українці за кордоном: перемога Прометея в Єврокубку, Ковальов оформив дабл-дабл

Українці за кордоном: перемога Прометея в Єврокубку, Ковальов оформив дабл-дабл

Прометей виграв другий матч поспіль в Єврокубку, обіграв прямого конкурента Венецію 89:82.

Найкращий у єврокубковому сезоні матч провели українські баскетболісти, адже одразу троє гравців подолали позначку в 10+ очок.

Найрезультативнішими з українців стали Іссуф Санон, в активі якого за 26 хвилин 12 очок (3/4 двоочкові, 2/4 триочкові), а також 5 підбирань, 2 асисти та 2 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті, а також Ілля Сидоров, який за 25 хвилин набрав також 12 очок (3/6 двоочкові, 2/4 триочкові), зробив 2 підбирання, 1 перехоплення та 5 асистів при 2 фолах.

Олександр Липовий набрав 11 очок (1/1 двоочкові, 3/5 триочкові) при 1 фолі за 25 хвилин у грі. Іван Ткаченко зіграв 20 хвилин і набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/3 триочкові) та зібрав 2 підбирання, зробив 1 перехоплення при 1 втраті. 3 очки, 1 підбирання та 1 результативну передачу при 2 втратах та 4 фолах за 7 хвилин зробив В'ячеслав Бобров.

Андрій Войналович, який перейшов на правах оренди до польського Шльонська, поки не дебютував за новий клуб, який залишається без перемог в Єврокубку, поступившись Лієткабелісу   71:75.

В Латвійсько-естонській лізі Війсмі створив сенсацію, обігравши одного з лідерів турніру Рігас Зеллі 79:74 і вигравши другий матч поспіль і лише третій в сезоні. Кращим у переможців став Артем Ковальов, який відіграв 33 хвилин, набрав 24 очка (7/14 двоочкові, 2/4 триочкові, 4/8 штрафні), зібрав 13 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 6 втратах та 2 фолах. РЕ +29. Ілля Ліщина за Віймсі відіграв 3 хвилини, зробив 1 фол.

Українки за кордоном: Ягупова виграла в Євролізі, Яцковець – програла в матчі Єврокубку

Дмитро Скапінцев вперше не зіграв в G-Лізі за Вестчестер, а його команда програла вдома Лонг-Айленду 104:111. Попри поразку, Вестчестер зберіг лідерство в турнірній таблиці Східного дивізіону.

В NCAA Монмаут здобув перемогу над Ліхаєм 88:79, вигравши другий матч з чотирьох в сезоні. Микита Константиновський повернувся до стартового складу, зігравши 26 хвилин, за які набрав 11 очок (4/5 двоочкові, 3/4 штрафні), зробив 11 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 1 втраті та 5 фолах.

Новини по темі
Аліна Ягупова з Валенсією вийшла у фінал чемпіонату Іспанії
Аліна Ягупова з Валенсією вийшла у фінал чемпіонату Іспанії
Завдяки домашній перемозі в півфіналі пройшли Авеніду Перфумеріас
Українці за кордоном: Бринюк набрав 10 очок в Болгарії
Українці за кордоном: Бринюк набрав 10 очок в Болгарії
Огляд виступів українських баскетболістів за 2 травня
Українці за кордоном: потужний матч Санона, у Новицького 16 очок
Українці за кордоном: потужний матч Санона, у Новицького 16 очок
Огляд виступів українських баскетболістів за 1 травня
Вікторія Балабан – срібна призерка чемпіонату Литви
Вікторія Балабан – срібна призерка чемпіонату Литви
Нептунас українки поступився у фінальній серії жіночого чемпіонату Литви
Українці за кордоном: Близнюк і Войналович набрали по 13 очок
Українці за кордоном: Близнюк і Войналович набрали по 13 очок
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Яцковець і Путра – бронзові призерки чемпіонату Словаччини
Яцковець і Путра – бронзові призерки чемпіонату Словаччини
Команда українок виграла бронзову серію чемпіонату Словаччини
Favbet
voda ua
tascombank
swift