Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Оклахоми в НБА, Яцковець зробила дабл-дабл в Словаччині

Український захисник Бостона Святослав Михайлюк взяв участь у матчі регулярного чемпіонату НБА проти Оклахоми, який його команда виграла 135:110.

Михайлюк провів на майданчику 3:35 хвилин, кидків не виконував, віддав 2 результативні передачі.

Це вже 35-й матч в сезоні для Михайлюка в Бостоні. В середньому він грає 8,5 хвилин, набираючи 3.0 очка, 1.0 підбирання та 0.7 передачі. Бостон достроково виграв Східну конференцію, в наступному матчі в ніч на 6 квітня зіграє проти Сакраменто Олексія Леня.

Українці за кордоном: Лень зібрав 7 підбирань проти Кліпперс, Петров набрав 12 очок в Чорногорії

Прометей вийшов по півфіналу плей-офф Латвійсько-естонської ліги, обігравши і в другому матчі Огре 90:82.

Найрезультативнішим з українців став Іссуф Санон, який за 22 хвилини набрав 14 очок (1/1 двоочкові, 4/8 триочкові), зробив 1 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.

Денис Лукашов за 28 хвилин набрав 3 очка (0/1 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 3 передачі при 2 фолах. У В'ячеслава Боброва за 7 хвилини 4 очка (2/2 двоочкові). Ілля Сидоров провів на майданчику 10 хвилин, набрав 4 очка (1/3 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 1 підбирання при 1 фолі та 1 втраті. Іван Ткаченко зіграв 10 хвилин, набрав 2 очка (1/1 двоочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 2 фолах.

В складі Огре 22 секунди відіграв Володимир Полуяхтов, нічим не відзначившись за цей час.

Тарту зрівняв рахунок в чвертьфінальній серії проти Вентспілса, здобувши вдома перемогу 83:69. Анатолій Шундель відіграв 12 хвилин, очок не набрав (0/2 триочкові) при 1 втраті та 1 фолі.

В чемпіонаті Азербайджану Сергечі поступився Хірдалану 105:112. Дмитро Журавльов за 12 хвилин набрав 12 очок (3/5 двоочкові, 2/2 триочкові), зробив 3 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах.

Ружомберок програв перший півфінальний матч плей-оф чемпіонату Словаччини сереж жінок Славії Банська Бистриця 59:77. Ольга Яцковець стала найрезультативнішою в матчі, за 33 хвилини набравши 22 очка (5/11 двоочкові, 0/2 триочкові, 12/14 штрафні), зібрала 10 підбирань, зробила 1 передачу, 2 перехоплення при 4 фолах.

Слованка програла серію плей-аут Брандис-над-Лабему в чемпіонаті Чехії 1:3, поступившись в домашньому матчі 70:79. Віра Грималюк за 5 хвилин набрала 3 очка (0/1 двоочкові, 3/4 штрафні).