Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL

У вівторок, 28 листопада, українські баскетболісти провели матчі за свої клуби в Європі та США.

В ENBL Тарту Улікоол обіграв Зволле 97:78. Анатолій Шундель за 16 хвилин у грі набрав 16 очок (2/2 двоочкові, 4/6 триочкові), зробив 1 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.

В іншому матчі дня турніру Кейла поступилась Льєжу 92:96. Андрій Мироненко за 15 хвилин на майданчику набрав 2 очки (0/1 двоочкові, 0/4 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 2 передачі, 1 блок-шот при 1 втраті та 5 фолах.

В Латвійсько-естонській лізі Рапла обіграла Таллін 82:76. Володимир Шевченко відіграв за Раплу 29 хвилин, набрав 17 очок (3/9 двоочкові, 2/6 триочкові, 5/6 штрафні), зібрав 7 підбирань, віддав 1 передачу при 1 втраті та 3 фолах.

Українці за кордоном: у Шульги 19 очок в NCAA

В регулярному чемпіонаті НБА Бостон здобув перемогу над Чикаго 124:97. Святослав Михайлюк вийшов на майданчик на 1:52 хвилини, не відзначившись результативними діями.

Варто додати, що в НБА завершився груповий етап внутрішньосезонного турніру, за підсумками якого обидві команди українців – Бостон Михайлюка та Сакраменто Олексія Леня – вийшли до чвертьфіналу.

Аліна Ягупова зробила золотий дубль в Іспанії: всі трофеї зірки збірної України