Українці за кордоном: Лень зіграв проти Індіани в НБА, потужний матч Скапінцева в G-лізі

Український центровий Олексій Лень прийняв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА, в якому його Сараменто поступився Індіані 121:126. Лень провів на майданчику 5:05 хвилин,очок не набрав (0/1 двоочковий), зробив 2 втрати та 1 фол.

Вестчестер Нікс Дмитра Скапінцева програв Осеолі Меджик з рахунком 130:153. Скапінцев набрав 9 очок (2/4 двоочкові, 1/7 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 11 підбирань, 8 передач, 2 блок-шоти при 1 втраті та 5 фолах.

В NCAA зіграли двоє українців. Хай Пойнт здобув перемогу над Пресбайтеріаном 86:83 і закріпився на першій сходинці дивізіону Біг Сайт. Павло Дзюба відіграв 2 хвилини. Нічим не відзначився.

Монмаут зазнав третьої поразки поспіль, поступившись Дрекселу 74:78. Нікіта Костантиновський вийшов у старті, зіграв 27 хвилин, за які набрав 6 очок (2/4 двоочкові, 2/3 штрафні), зробив 5 підбирань, 1 передачу при 1 втраті та 3 фолах.

В Латвійсько-естонській лізі відбулось українське дербі – Тарту Анатолія Шунделя розгромив Війсмі 76:24. Шундель за 16 хвилин набрав 7 очок (2/3 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 1 фолі та 1 втраті.

Затверджено попередній розширений склад збірної України на матчі проти Словенії та Португалії

Артем Ковальов відіграв 21 хвилину, очок не набрав (0/7 двоочкові, 0/1 триочкові, 0/2 штрафні), зібрав 6 підбирань при 1 втраті та 1 фолі. Ілля Ліщина зіграв 23 хвилин, набрав 9 очок (1/2 двоочкові, 1/3 триочкові, 4/4 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 7 втратах та 4 фолах.

В чемпіонаті Угорщини Зелакерамія програла Сольноку 83:90. Олександр Мішула відіграв 23 хвилини, набрав 13 очок (3/7 двоочкові, 2/7 триочкові, 1/1 штрафні) зібрав 4 підбирання при 1 втраті та 4 фолах.