Українці за кордоном: Лень зіграв 10 хвилин в НБА, Войналович набрав 10 очок в Єврокубку

Олексій Лень взяв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА його Сакраменто проти Фінікса, в якому Кінгс поступились 117:119. Український центровий провів на майданчику 8 хвилин, виконуючи більше роботу в захисті. Результативних дій у підсумку не зробив при 2 втратах та 3 фолах. Показник плюс/мінус +3.

Вестчестер поступився Клівленду Чардж з рахунком 117:125 в матчі регулярного чемпіонату G-Ліги. Дмитро Скапінцев набрав 6 очок в цьому матчі (2/4 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 6 підбирань, зробив 3 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах та 3 втратах.

Українці за кордоном: потужний матч Скапінцева в G-Лізі, у Крутоуса кращий матч за Крайову

Андрій Войналович провів ще один гарний матч в Єврокубку – його Шльонськ на виїзді поступився Тренто 79:85, але українець відіграв 32 хвилин, набрав 10 очок (1/3 двоочкові, 2/8 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 1 передачу при 2 фолах.

В ENBL Валмієра поступилась румунському Волунтарі 78:92. Іван Токовенко провів на майданчику 2 хвилини, не відзначившись за цей час результативними діями. Валмієра завершила груповий етап турніру з 7 поразками в 7 матчах.