Українці за кордоном: Лень і Михайлюк зіграли в НБА, Шундель вийшов проти команди Багатскіса

В регулярному чемпіонаті НБА цієї ночі участь у матчах своїх команд взяли обидва українці.

Сакраменто досить впевнено розгромив Мілвокі 129:94. Олексій Лень отримав 9 хвилин ігрового часу, за які набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 1 підбір, віддав 1 результативну передачу Бігмен не допустив втрат м'яча, але записав у пасив три персональні зауваження. Кінгз посідають на Заході сьоме місце, маючи результат 37-27.

Бостон на виїзді обіграв Юту 123:107. Святослав Михайлюк з'явився на майданчику на останні 43 секунди гри, не зумівши відзначитись результативними діями. Його Бостон впевнено займає першу сходинку Східної конференції, маючи 51 перемогу в 65 матчах.

Українки за кордоном: Уро-Ніле набрала 10 очок в Ізраїлі, Тупало зіграла 21 хвилину в Балтійській лізі

Прометей завершив свої виступи в Єврокубку, поступившись в чвертьфіналі Буру 82:95. З українців найрезультативнішим став Іван Ткаченко, який за 18 хвилин набрав 11 очок (1/2 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 2 підбирання при 1 втраті та 5 фолах.

Олександр Липовий за 13 хвилин набрав 6 очок (2/4 двоочкові), зробив 1 перехоплення при 1 фолі. Денис Лукашов зіграв 15 хвилин, очок не набрав (0/2 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу. Ілля Сидоров за 12 хвилин очок не набрав (0/1 двоочкові), віддав 2 передачі, зробив 3 фола. В'ячеслав Бобров за 3 хвилини результативними діями не відзначився.

В першому матчі чвертьфіналу ENBL Тарту Улікоол обіграв вдома румунський Волунтарі, який тренує екс-тренер збірної України Айнарс Багатскіс – 83:76. В складі Тарту Анатолій Шундель провів на майданчику 26 хвилин, набрав 4 очка (2/4 двоочкові, 0/2 триочкові), віддав 1 передачу при 1 фолі.

Аліна Ягупова зробила золотий дубль в Іспанії: всі трофеї зірки збірної України