Українці за кордоном: Кравцов встановив особистий рекорд результативності, Войналович відзначився 24 очками

В Іспанії Мурсія здобула перемогу над Ховентудом 88:76, здобувши четверту перемогу в сезоні в семи матчах. Центровий збірної України Артем Пустовий, який пропустить найближчі матчі національної команди, відіграв 16 хвилин на майданчику, набрав 2 очки (1/2 двоочкові), зібрав 4 підбирання, зробив 2 блок-шоти при 4 втратах та 2 фолах.

Читайте: Визначився склад збірної України на матчі проти Нідерландів та Ісландії

В Латвійсько-естонській лізі Прометею вперше довелось грати овертайм, але все одно команда виграла у Лаєпаї 96:91. Найрезультативнішим з українців став Ілля Сидоров з 10 очками, 2 підбираннями та 5 передачами за 24 хвилини у грі. У Дениса Лукашова 8 очок, 4 підбирання та 5 передач за 20 хвилин на майданчику. Іван Ткаченко та В'ячеслав Петров набрали по 5 очок, а Олександр Липовий відзначився 2 баллами. Іссуф Санон пропустив гру через травму.

В матчі чемпіонів своїх країн минулого сезону Рига перемогла Пярну 71:63. Розігруючий Риги Віталій Зотов за 23 хвилини на майданчику набрав 7 очок (2/4 двоочкові, 1/3 триочкові), зібрав 4 підбирання, зробив 2 передачі та 2 перехоплення при 2 фолах. Сергій Павлов набрав 4 очки (1/4 двоочкові, 2/4 штрафні), 4 підбирання при 2 фолах і 1 втраті.

Андрій Войналович став найрезультативнішим гравцем матчу Латвійсько-естонської ліги між Тарту Улікол та Раквере, в якому його команда виграла 98:76. За 22 хвилини на майданчику Войналович набрав 24 очки (7/9 двоочкові, 1/2 триочкові, 7/8 штрафні), зібрав 7 підбирань та зробив 1 передачу і 1 перехоплення при 2 фолах. У складі Раквере Володимир Шевченко набрав 11 очок, а Віталій Шиманський відзначився 7 балами та 3 підбираннями.

Олександр Ковляр пропустив гру свого Калева проти Рапли, в якому його команда виграла 79:67. У складі Рапли 16 хвилин відіграв Антон Давидюк, записавши на свій рахунок 6 очок та 1 підбирання.

У чемпіонаті Литви П'єно Жвайгждес вдома поступився Ювентусу 80:87. Артем Ковальов за господарів відіграв 8 хвилин, набравши 3 очки (0/1 двоочкові, 1/1 триочкові) та зробивши 2 підбирання.

В Чехії Олександр Мішула допоміг Брно перемогти Пардубіце 75:65. За 24 хвилини на рахунку українця 20 набраних очок (3/7 двоочкові, 3/6 триочкові, 5/8 штрафні), 2 підбирання, 1 передача та 2 перехоплення при 3 втратах.

Менорка продовжує йти без поразок в четвертому дивізіоні Іспанії, перегравши Корнелью 79:75 і вигравши 6 матч в сезоні. Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов відіграв 39 хвилин, за які набрав 36 очок (11/15 двоочкові, 14/16 штрафні), зібрав 8 підбирань та віддав 1 передачу. Відзначимо, що це особистий рекорд Кравцова за набраними очками в одному матчі.