Українці за кордоном: Ковляр зробив крок до фіналу Кубку Європи, Войналович набрав 21 очко

Середа, 29 березня, в європейському баскетболі ознаменувався черговими матчами в єврокубках.

В Єврокубку був зіграний останній тур групового етапу. Прометей обіграв Венецію 93:76 і виграв групу А. Найрезультативнішим з українців став Іван Ткаченко, який за 23 хвилини набрав 13 очок (2/2 двоочкових, 3/3 триочкових), зібрав 2 підбирання, зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті. Ілля Сидоров набрав 8 очок, зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті, у Дениса Лукашова 4 очки, 3 підбирання та 5 передач при 1 фолі та 1 втраті, Олександр Липовий набрав 2 очки, зробив 2 підбирання та 2 перехоплення при 1 фолі, а Іссуф Санон за 12 хвилин відзначився 1 підбиранням, 1 перехопленнями при 2 втратах та 2 фолах.

В Кубку Європи ФІБА в першому півфіналі Калев вдома обіграв Шоле 80:73. Розігруючий Калева Олександр Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (0/1 двоочкові, 1/5 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 5 передач при 1 втраті та 2 фолах. Український форвард Шоле Богдан Близнюк не має права грати за клуб в Кубку Європи ФІБА.

Олексій Лень зіграв проти Портленда, а його Сакраменто вийшов у плейоф НБА

Андрій Войналович став найрезультативнішим гравцем матчу його Тарту проти Венспілса в плей-оф Латвійсько-естонської ліги. За 33 хвилини Войналович набрав 21 очко (7/13 двоочкові, 1/1 триочкові, 4/4 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 3 блок-шоти, 1 епрехоплення при 1 фроі та 3 втратах. Команда українця виграла 88:79 і зрівняла рахунок в серії 1:1. Учасник Фіналу чотирьох від цієї пари визначиться 1 квітня.

В чемпіонаті Литви П'єно Жвайгждес поступився Рытасу 73:118. Український форвард Артем Ковальов за 19 хвилин набрав 6 очок (1/3 двоочкові, 4/4 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах.

В чемпіонаті Болгарії відбувся черговий тур регулярного чемпіонату. Левскі програв Балкану 68:77. Сергій Павлов за 23 хвилини набрав 9 очок (4/8 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 1 фолі.

Чорне Море програло Академік Пловдів 85:92. Богдан Бринюк за 17 хвилин за Чорне Море зібрав 5 підбирань, зробив 1 передачу при 4 фолах. Очок не набрав (0/2 двоочкові).

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії