Українці за кордоном: Ковляр програв в Кубку Європи ФІБА, Ягупова набрала 11 очок в Євролізі

Середа, 14 грудня, видався не надто вдалим для більшості українських легіонерів.

В Кубку Європи ФІБА окрім поразки Будівельника програли і інші наші представники. Так, Крайова Віталія Степановського поступилась Порту 73:83, а Калев програл Газіантепу 62:77. Захисник Калева Олександр Ковляр відіграв 23 хвилини, набрав 11 очок (3/4 двоочкові, 1/4 триочкові, 2/3 штрафні), зібрав 1 підбирання, віддав 4 передачі, зробив 1 перехоплення при 2 фолах.

Будівельник програв Хапоелю в Кубку Європи ФІБА

В Єврокубку Прометей здобув важливу перемогу над Клуж-Напокою 105:82. Відмітимо доволі непоганий матч українських гравців – Олександр Липовий за 30 хвилин набрав 13 очок (2/3 двоочкових, 3/6 триочкових), зібрав 4 підбирання, віддав 3 передачі, Денис Лукашов за 16 хвилин набрав 10 очок (3/3 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 3 підбирання та 5 передач, Іссуф Санон, який не дограв матч через травму, за 14 хвилин набрав 12 очок (3/5 двоочкових, 2/3 тричочкових). У Івана Ткаченко 3 очки за 13 хвилин, Ілля Сидоров також набрав 3 очки за 22 хвилини.

В Латвійсько-естонській лізі ТалТелетех програв Війсмі 75:101. Анатолій Шундель за 32 хвилини на майданчику набрав 18 очок (4/11 двоочкових, 2/8 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 4 підбирання та 3 передачі.

В чемпіонаті Чехії Острава виграла у Опави 92:83. Олександр Бєліков за Остраву відіграв 18 хвилин, набрав 11 очок (3/5 двоочкові, 1/1 триочкові, 2/3 штрафні), зібрав 5 підбирань, поставив 1 блок-шот при 2 втратах та 4 фолах.

В жіночій Євролізі Фенербахче здобув четверту перемогу поспіль, обігравши на виїзді Валенсію 72:66. Капітан збірної України Аліна Ягупова за 34 хвилини гри набрала 11 очок (4/9 двоочкові, 1/5 триочкові), зібрала 8 підбирань та зробила 3 передачі і 3 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті.

В останньому турі групового етапу Єврокубку Люблін Тетяни Юркевічус переграв Рамат-ха-Шарон 62:53, завдяки чому пробився до наступного раунду. Українка за 30 хвилин набрала 8 очок (4/8 двоочкових, 0/1 триочкових), зібрала 13 підбирань і віддала 3 передачі.

А ось Касторс Брен лише в овертаймі переграв Каді Ла Сеу 66:63, поступившись супернику по особистим зустрічам в боротьбі за плейоф. Міріам Уро-Ніле за 21 хвилину на майданчику забрала 7 очок (2/4 двоочкові, 1/6 триочкові), зробила 1 перехоплення та 1 блок-шот при 4 фолах та 1 втраті.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії