Українці за кордоном: Бєліков провів результативну гру в Чехії, команда Ковляра переграла Прометей

Прометей зазнав першої поразки в сезоні Латвійсько-естонської баскетбольної ліги, програвши естонському Калеву українського захисника Олександра Ковляра. Естонці виграли з рахунком 94:80.

Ковляр, вийшовши з лави, відіграв майже 13 хвилин, набрав 3 очка (0/1 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання та 2 передачі (РЕ 3).

У складі Прометея за 16 хвилин 8 очок набрав Олександр Липовий (1/1 двоочкових, 2/3 триочкових), В’ячеслав Петров за 21 хвилину записав до активу 15 очок (3/3 двоочкових, 3/5 триочкових).

Іван Ткаченко за 7 хвилин набрав 3 очка, а Іссуф Санон за 16 хвилин записав до активу 1 очко (0/1 двоочкових, 0/3 триочкових, 1/2 штрафних) та 2 передачі.

В середу, 23 листопада, Калев в Кубку Європи ФІБА протистоятиме київському Будівельнику.

Олексій Лень зіграв у другому матчі поспіль в НБА

В інших матчах Латвійсько-естонської ліги Рапла обіграла Латвіяс-Університет 77:62. Антон Давидюк за Раплу відіграв 12 хвилин, очок не набрав (0/1 двоочкові, 0/2 триочокві), віддав 1 передачу, зробив 2 перехоплення.

Віталій Зотов з ВЕФ Рига обіграл Огре 90:80. Зотов відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (1/4 двоочкові, 1/4 триочкові), зібрав 1 підбирання, віддав 1 передачу, при 1 втраті.

Два українці зіграли в матчі Тал/Тех та Кейли, який закінчився перемогою першої команди 85:62.

Анатолій Шундель за Тал/Тех відіграв 30 хвилин, набрав 9 очок (4/6 двоочкові, 0/1 триочокві, 1/1 штрафні), зібрав 3 підбирання, зробив 1 перехоплення при 2 фолах та 4 втратах

Іван Міхєєв за Кейлу відіграв 25 хвилин, набрав 8 очкок (3/8 двоочкові, 0/2 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 2 підбирання, зробив 2 перехоплення.

Клим Артамонов допоміг Лун-Плажу переграти Пул 71:57 в третьому дивізіоні Франції. Українець відіграв 17 хвилин, набрав 6 очок (2/2 двоочкові, 2/2 штрафні), віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 2 втратах.

Результативну гру в Чехії за Остраву провів Олександр Бєліков, який за 30 хвилин на майданчику, набрав 15 очок (6/9 двоочкові, 0/1 триочокві, 3/5 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 2 передачі, зробив 1 перехоплення при 6 втратах та 3 фолах. Правда, його команда поступилась Коліну 87:96.

А ось Брно Олександра Мішули переміг Дечін 67:63. Український захисник відіграв 22 хвилини, набрав 7 очок (1/3 двоочкові, 1/7 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 2 передачі при 1 втраті та 4 фолах.