Українці за кордоном: Балабан набрала 14 очок в Балтійській лізі, Путра зіграла 22 хвилини в матчі лідерів у Великобританії

Нептунас програв півфінальний матч плей-оф Балтійської ліги ЛКК 52:62. Вікторія Балабан стала найрезультативнішою в команді, набравши за 37 хвилин 14 очок (1/6 двоочкові, 2/9 триочкові, 6/6 штрафні), зробила 4 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах та 4 втратах. Уляна Дацько провела на майданчику 2 хвилини, нічим не відзначившись.

Українці за кордоном: Лень зіграв 11 хвилин проти Далласа, Зотов набрав 15 очок в Румунії

В Чехії Градец-Кралове зрівняв рахунок в чвертьфінальній серії проти Славії, вигравши четвертий матч 80:71. Тетяна Гаврильчик в складі Градец-Кралове пропустила гру, а в складі Славії на лаві запасних провела матч Дар'я Дубнюк після того, як шість матчів була поза заявкою через травму.

Хомутов вдома переграв КП Брно в овертаймі 92:85, зрівнявши рахунок в чвертьфінальній серії 2:2. Анастасія Ковтун зіграла 3 хвилини, кидків не виконувала, зібрала 2 підбирання при 1 втраті.

В матчах плей-аут Слованка програла Брандис-над-Лабему 61:86 і поступається в серії 1:2. Віра Грималюк провела на майданчику 13 хвилин, набрала 4 очка (2/3 двоочкові, 0/1 триочкові, 0/2 штрафні), зробила 2 підбирання, 2 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

В матчі лідерів чемпіонату Великобританії Каледонія Гладіаторс поступилась Лондон Лайонс 51:86. Євгенія Путра провела на майданчику 22 хвилини, набрала 6 очок (1/3 двоочкові, 0/1 триочкові, 4/6 штрафні), зібрала 5 підбирань, зробила 1 перехоплення при 3 втратах та 4 фолах.

В Румунії Клуж-Напока виграла у Тиргу-Муреш 75:44 у втішному плей-оф і тепер зіграє за 5-е місце чемпіонату. Вероніка Любінець зіграла 25 хвилин, набрала 12 очок (5/7 двоочкові, 2/4 штрафні), зробила 8 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 1 втраті.