Українці за кордоном: 14 очок Пустового в Іспанії, рекорд Санона

В чемпіонаті Іспанії Обрадойро зазнав четвертої поразки, наблизившись до зоні вильоту – команда українців Артема Пустового та Олександра Ковляра поступилась Тенеріфе 86:97.

Артем Пустовий відіграв 26 хвилин, набрав 14 очок (3/4 двоочкові, 1/1 триочкові, 5/5 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі, поставив 2 блок-шоти при 2 фолах та 2 втратах. Олександр Ковляр зіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 1/3 тричкові), віддав 2 передачі при 2 втратах та 2 фолах.

Українці за кордоном: Лень зіграв проти Індіани в НБА, потужний матч Скапінцева в G-лізі

Потужний матч видав Іссуф Санон в Латвійсько-естонській лізі. Його Прометей переграв ТалТех 101:71. Санон за 21 хвилину набрав 27 очок (0/3 двоочкові, 9/12 триочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення при 3 фолах та 3 втратах. 9 з 12 триочкових – персональний рекорд кар'єри Санона за кількістю влучних дальніх.

Ілля Сидоров за 19 хвилин набрав 9 очок (3/3 двоочкові, 1/4 триочкові), зробив 4 підбирання, 5 передач при 1 фолі та 1 втраті. Олександр Липовий за 19 хвилин набрав 3 очка (1/3 триочкові), зробив 3 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах.

Денис Лукашов за 12 хвилин набрав 6 очок (2/3 двоочкові), зробив 1 підбирання, 2 передачі. У В'ячеслава Боброва за 6 хвилин 2 очка (1/1 двоочкові), 2 підбирання, 1 передача при 2 фолах. Іван Ткаченко провів на майданчику 19 хвилин, очок не набрав (0/2 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу, 1 блок-шот при 2 фолах.

Кейла обіграла Раплу 94:86. Володимир Шевченко за Раплу відіграв 27 хвилин, набрав 6 очок (1/3 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі при 2 фолах. Андрій Мироненко в складі Кейли провів на майданчику 30 хвилин, набрав 13 очок (2/5 двоочкові, 3/4 триочкові), зібрав 3 підбирання, зробив 1 перехоплення.

Андрій Войналович допоміг Шльонську здобути перемогу над Аркою Гдиня 117:78. Українець відіграв 19 хвилин, набрав 10 очок (2/4 двоочкові, 1/4 триочкові, 3/3 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 фолі та 1 втраті.

В Румунії Крайова змінила тренера і без Віталія Степановського команда обіграла Плоєшті 86:70. Павло Крутоус зіграв 33 хвилини, набрав 18 очок (3/5 двоочкові, 4/8 триочкові), зібрав 1 підбір, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 фолі. У Віталія Зотова за 29 хвилин 16 очок (1/2 двоочкові, 4/8 триочкові, 2/2 штрафні), 4 підбирання, 4 передачі, 1 перехоплення при 3 втратах та 4 фолах.

В чемпіонаті Болгарії Міньор поступився Берое 79:94. Богдан Бринюк відіграв 15 хвилин, набрав 8 очок (4/7 двоочкові, 0/1 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 1 передачу при 4 втратах та 5 фолах.

В чемпіонаті Японії Сендай вдома обіграв Кавасакі 84:77. Володимир Герун за 36 хвилин оформив дабл-дабл - набрав 12 очок (5/8 двоочкові, 2/5 штрафні), зібрав 13 підбирань, віддав 4 передачі, поставив 1 блок-шот при 1 фолі.

В NCAA Хай Пойнт здобув перемогу над Черльстоном Саутерном 86:79. Павло Дзюба в цьому матчі провів на майданчику 11 хвилин, очок не набрав, кидків не виконував, зробив 3 підбирання, 1 блок-шот при 1 втраті та 4 фолах.

Вірджінія Ремс здобула важливу перемогу над Сент-Луїсом 85:61. Макс Шульга зіграв 32 хвилини, набрав 15 очок (3/6 двоочкові, 1/4 триочкові, 6/7 штрафні), зробив 4 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах.

Монмаут обіграв Хемптон 85:77. Нікіта Константиновський вийшов у старті, провів на майданчику 22 хвилини, набрав 15 очок (6/11 двоочкові, 3/5 штрафні), зробив 8 підбирань, 1 передачу, 2 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах.

Сан-Франциско поступився Сент-Меріс 60:77. У Володимира Марковецького 3 хвилини у грі, 1 підбирання та 1 заблокований кидок в активі.