Україна програла Франції матч відбору на Євробаскет-2023

Жіноча збірна України поступилась Франції 88:109 у виїзному матчі відбору на Євробаскет-2023.

Українки не надто вдало почали матч в захисті, поступаючись в середині першої чверті 10 очок. У француженок "пішов" кидок – 71% влучань, в тому числи 4/5 триочкових за першу чверть і в результаті 32:20 після перших десяти хвилин гри.

Втім, уже в другій чверті українки заграли агресивніше, надійніше в захисті і перевага суперника почала танути. В середині чверті наша збірна зрівняла рахунок 37:37 і не відпустила господарок в новий ривок. Якщо в першій чверті у нас було 2 точних дальніх, то у другій – 6, а всього за другу десятихвилинку українки набрали 30 очок. Француженки щільно грали з Аліною Ягуповою, яка за половину гри набрала 9 очок, але у нас пішла гра у Ольги Мазніченко (13 очок та 7 підбирань) та у Вікторії Балабан (11 очок). В результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 54:50 на користь Франції.

У третій чверті результативна гра команд продовжилась – Франція набрала 32 очки з 100% влучності двоочкових, ми відповіли 26 очками з 3 з 6 дальніми. Нажаль, старт останньої чверті знову залишився за Францією, яка збільшила свою перевагу до 21 очка. Все, що намагались українки до кінця зустрічі, це зменшити відставання до очок, але Франція утримала перевагу 21 очко, відігравшись після -19 у Києві і отримавши перевагу в особистих зустрічах з нашою збірною.

Найрезультативнішою в складі нашої збірної стала Аліна Ягупова з 28 очками, 5 підбираннями та 6 передачами, але у Аліни лише 2 з 13 дальніх в цьому матчі. Ольга Мазніченко зробила дабл-дабл з 16 очками та 10 підбираннями.

Друга поразка поспіль погіршила становище України у відборі на Євробаскет-2023, але все команди Срджана Радуловича буде вирішуватись в лютому наступного року в домашньому матчі проти Литви.

Франція – Україна 109:88 (32:20, 22:30, 32:26, 23:12) / статистика

Україна: Дубнюк 12 + 5 передач, Ягупова 28 + 5 підбирань + 6 передач – 7 втрат, Мазниченко 16 + 10 підбирань, Юркевічус 5 + 5 підбирань, Філевич 3 – старт; Балабан 14, Уро-Ніле 8 + 5 підбирань, Дацько 2, Горобець 0, Гаврильчик 0

Аліні Ягуповій не вистачило одного підбирання до тріпл-даблу в останньому матчі перед збірною
Капітан збірної України в гарній формі підходить до вирішальних матчів відбору на Євробаскет-2023.
Все в руках України: що потрібно жіночій збірній, щоб потрапити на Євробаскет-2023
Розповідаємо про розклади для жіночої збірної у відборі на чемпіонат Європи.
Потужна Ягупова, результативна Мазніченко: як гравчині збірної України зіграли свої останні матчі
Напередодні вирішальних матчів жіночої збірної України у відборі на Євробаскет-2023 подивимось, в якій формі знаходяться дівчата.
Срджан Радулович: Ми думаємо тільки про перемоги
Головний тренер жіночої збірної України — про підготовку до майбутніх матчів
Визначився склад збірної України на матчі проти Фінляндії та Литви
Національна команда зіграє заключні матчі відбору на Євробаскет-2023
Срджан Радулович: В новому році Україні бажаю лише перемоги
Головний тренер жіночої збірної України підбив підсумки минулого року.
Визначилось місце проведення домашніх матчів жіночої збірної України у відборі на Євробаскет-2023
Україна опустилась на третє місце в групі відбору на жіночий Євробаскет-2023
Дві поразки поспіль погіршили шанси Срджана Радуловича на вихід на чемпіонат Європи
Команда Срджана Радуловича зазнала другої поспіль поразки у кваліфікації.
Франція - Україна: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2023
Відео27.11.2022
Команда Срджана Радуловича спробує вдруге за відбір обіграти француженок.
Франція - Україна: шанси збірних на перемогу
Збірна Франції - великий фаворит матчу з Україною у відборі на Євробаскет-2023
Жіноча збірна матчем з Францією продовжить боротьбу у відборі на Євробаскет-2023: анонс матчу