Україна - єдина, хто двома збірними U-17 вийшла у півфінал чемпіонату Європи 3х3

Українські збірні України U-17 продовжують успішно крокувати по турнірній сітці чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, що проходить в Португалії.

Жіноча збірна України ​U-17 у чвертьфіналі перемогла команду Нідерландів – 13:9. У півфіналі наша команда зіграє проти Німеччини. Початок о 20:00.

Нідерланди – Україна – 9:13
Україна
: Венжик, Семенчук 5, Панчук 7, Діке 1

В іншій півфінальній парі зійдуться Білорусь та Іспанія. Фінал у дівчат пройде о 23:00 за київським часом.

Чоловіча збірна України ​U-17 після першого місця в групі вирвала ефектну перемогу на останній секунді чвертьфіналу над бронзовим призером останнього чемпіонату світу - командою Білорусі. Переможним для збірної України став прорив під кільце Чорногрицького.

Додамо, що наша команда помстилася білорусам за поразку в чвертьфіналі чемпіонату світу U-18 наприкінці серпня.

Україна – Білорусь – 18:17
Україна:
Кабанов 8, Чорногрицький 5, Семерич 3, Орєшин 2

У півфіналі наша команда зіграє о 21:00 проти Угорщини. Фінал у хлопців відбудеться сьогодні, 19 вересня, о 23:25 за Києвом.

Читайте: Чемпіонат Європи 3х3: онлайн відеотрансляція плей-оф U-17

В іншій частині сітки на момент написання новини ще не визначились півфіналісти – в четвертьфіналах зіграють Естонія – Португалія та Словенія – Сербія.

Таким чином, Україна точно стала єдиною країною, яка буде представлена двома збірними у півфіналах. Сподіваємось, переможні серії наших команд продовжаться і ми побачимо їх у фіналі.

Визначились суперники збірних України 3х3 на чемпіонаті світу U-23
Чоловіча та жіночі збірні дізнались розклад своїх матчів на світовій першості
Молодіжна збірна України 3х3 здобула перемогу на турнірі в Болгарії
Підопічні Тимура Арабаджи не програли жодного матчу
Молодіжна збірна України 3х3 виграла турнір в Угорщині
Команда U-23 не поступилась в жодному поєдинку в Будапешті
Жодного турніру без медалей: як збірні України U-23 виступали на чемпіонатах світу 3х3
Згадуємо попередні виступи збірних України на чемпіонатах світу 3х3 U-23
Ми зібрали необхідну суму на авто для ЗСУ!
БК Тернопіль викупив майку Каріма Абдул Джаббара за 100 000 гривень
Продовжується збір коштів на автомобіль для ЗСУ
Ми зібрали 200 тис, грн. Шляхом аукціона майка Каріма Абдул Джаббара моємо ще разом зібрати 100
Команда Boris
Команда Boris "Magic"Johnson - переможець Кубку України 3х3
У Києві відбувся фінальний етап літнього Кубку України "Вперед до перемоги"
Чоловіча збірна України U-17 в 1/4 фіналу чемпіонату Європи 3х3: відеотрансляція
Відео04.09.2022
Команда Володимира Журжія спробує пробитись до півфіналу
Фінал літнього Кубку України 3х3
Фінал літнього Кубку України 3х3 "Вперед до перемоги": результати та відео матчів