Незавдовго до початку кваліфікаційного матчу чемпіонату Європи національних чоловічих збірних команд України та Угорщини 23 лютого в Запоріжжі відбудеться зустріч з баскетбольними тренерами.
Зустріч планується провести у форматі круглого столу з актуальних проблем підготовки резерву національних збірних команд України за формулою: презентація-запитання-відповіді-обговорення.
Під час круглого столу будуть обговорені важливі питання підготовки баскетболістів в Україні та сьогоднішні кроки, які здійснює ФБУ у напрямку цілеспрямованої підготовки баскетболістів молодіжних команд.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у роботі круглого столу!
Модератори заходу: генеральний секретар ФБУ України – В.В. Драбіковський, голова Запорізької обласної федерації баскетболу – В.А. Елькінсон, голова комісії збірних команд України – А.А. Подковиров, голова комісії з професійної підготовки тренерів ФБУ – М.М. Безмилов.
Початок роботи круглого столу о 15:00 в конференц-залі ПС Юність: Запоріжжя, вул. Перемоги, 66.
Чекаємо на зустріч з вами!
За додатковою інформацією можна звертатися до голови комісії з професійної підготовки тренерів ФБУ Безмилова М.М. за телефоном 0979656355