Тернопіль впевнено переміг Харківських Соколів

Підопічні Дмитра Забірченка впевнено перемогли Харківських Соколів - 96:67

Хід матчу

У першій чверті Харківські Соколи були кращими лише на підбираннях (12 проти 10), але в усіх інших аспектах Тернополю посупилися. Підопічні Олега Манойленка зробили 5 втрат проти 2 у суперника, віддали 3 передачі проти 8. Також вони були гіршими у реалізації. З 17 пострілів, лише 6 потрапили у ціль (2/5 триочкові), тоді як Тернопіль стріляв з 50-відсотковою влучністю реалізувавши 9 з 18 (2/3 триочкові). Це дозволило підопічним Дмитра Забірченка повести +9.

У другій чверті Тернопіль ще більше почав домінувати. В першу чергу це показала реалізація, яка виросла з 50 до 62 відсотків. З 17 кидків жовто-зелені влучили 13 разів, з яких 4 - триочкові. Також, команда Дмитра Забірченка не перестала чудового грати командо, про що говорить кількість передач (7 проти 4). Окрім того, харків’яни програли в єдиному аспекті, в якому були лідерами в першій 10-хвилинці – у боротьбі під щитами (3 підбирання проти 8 у суперника). На велику перерву команди пішли з перевагою +22 для Тернополя.

Після відпочинку Соколи почали краще влучити (8/15, з яких 3/5 триочкових). Проте, їхній суперник також міг похизуватися вже традиційною для цього матчу реалізацією (9/18, з яких 2/5 триочкових). Це ще збільшило перевагу Тернополя в рахунку перед заключним відрізком.

У четвертій 10-хвилинці Тернопіль показав, що переміг  завдяки командній роботі. Аж 6 гравців у складі Дмитра Забірченка набрали більш ніж 10 очок у матчі. Було зроблено 26 передач проти 17 у суперника. Все це дозволило Тернополю здолати Харківських Соколів - 96:67.

Герої матчу

Найкращим у складі переможців став Югба, який набрав 15 очок, зробив 8 підбирань та 4 передачі. РЕ 22.

У Соколів найрезультативнішим був Володимир Шевченко – 17 очок, 6 підбирань. РЕ 17.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Львів. ПС Галичина

Тернопіль – Харківські Соколи 96:67 (23:14, 33:19, 23:21, 17:13)

Тернопіль: Боуі 16 очок + 3 підбирань + 5 передач, Югба 15 очок + 8 підбирань + 4 передач, Уорд 17 очок + 4 підбирань + 2 передач, Агафонов 11 очок + 4 підбирань + 3 передач, Кольченко 10 очок + 5 підбирань + 5 передач, Кальніченко 11 очок + 4 підбирань + 3 передач, Сандул 8 очок + 4 підбирань + 1 передач

Харківські Соколи: Місяць 14 очок + 5 підбирань, Боггс 6 очок + 3 підбирань + 2 передач, Денді 8 очок + 8 підбирань + 2 передач, Граф 11 очок + 1 передач, Шевченко 17 очок + 6 підбирань

Наступні поєдинки команд:

30 жовтня Тернопіль зіграє на виїзді з Прометеєм, а Харківські Соколи зійдуться з Одесою.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.