Тернопіль впевнено переграв Черкаських Мавп і здобув третю перемогу поспіль

Підопічні Дмитра Забірченка втретє поспіль виграли на виїзді. Цього разу їм поступилися Черкаські Мавпи - 60:98.

Хід матчу

В першій чверті Тернопіль поступився Мавпам лише у підбираннях (9 проти 11). В інших аспектах гості повністю переграли суперника. Багато в чому це вдалося завдяки чудовій результативності свого лідера Аверейла Югби. Американський форвард набрав 18 очок, зя яких 11 з гри з реалізацією 100 відсотків (5/5 двоочкових, 1/1 триочкових та 7/8 штрафних). Це дозволило повести підопічним Дмитра Забірченка +16.

У другій чверті господарям вдалося закрити Югбу і гра одразу ж вирівнялася. Американець зробив лише 1 кидок з фарби і додав до свого активу 2 очки. Також у Мавп відсоток влучань, як і в попередній 10-хвилинці, залишився 41 відсоток, тоді як у гостей впав з 61 до 51. Це дозволило взяти підопічним Максима Міхельсона чверть, але не поновити паритет. Для того, аби перевернути гру, господарям не вистачало снайперського пострілу Олександра Кобця, який до цього поєдинку в середньому набирав 25.6 очок, що є найкращим показником сезону. За дві чверті він виконав 5 кидків і додав лише 2 бали в актив.

У третій чверті, розуміючи, що Югба перебуває під повною опікою суперника, ініціативу взяв на себе інший гравець Тернополя – Олександр Кольченко. Він зробив 6 кидків( 3/5 з дальньої і 1/1 двоочкові). Також захисник віддав 2 результативні передачі і 4 рази заробив на собі фол. Це дозволило Тернополю збільшити перевагу до +17.

У заключній частині гості продовжили домінувати на паркеті. Ще один триочковий від Кольченка, максимальна передача від Уорда, який з 14 своїх очок набрав 10 саме у цій чверті. Плюс результативна гра інших хлопців. Все це призвело до впевненої перемоги Торнополя - 98:60.

Герої матчу

Найкращим у матчі став захисник Тернополя Олександр Кольченко. До великої перерви він набрав лише 5 очок, але після неї, коли Аверейла Югбу закрили – взяв ініціативу на себе. Як підсумок, найбільша кількість балів у матчі – 21 (3/4 двоочкових, 5/9 триочкових). Окрім цього 2 підбирання та 4 передачі. РЕ 22.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Черкаси. ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Тернопіль 60:98(15:31, 22:16, 15:22, 8:29)

Черкаські Мавпи: Бондаренко 10 очок + 4 підбирань + 1 передач, Кобець 4 очок + 3 підбирань + 1 передач, Дзюба 4 очок + 7 підбирань +2 передач, Скапінцев 9 очок + 8 підбирань + 1 передач, Хаджифейзович 9 очок + 5 підбирань + 1 передач, Джонс Мол 15 очок + 7 підбирань, Конєв 7 очок + 5 підбирань + 4 передач

Тернопіль: Боуі 4 очок + 3 підбирань + 2 передач, Югба 20 очок + 6 підбирань + 4 передач, Кальніченко 6 очок + 5 підбирань + 6 передач, Агафонов 6 очок + 1 підбирань + 1 передач, Кольченко 21 очок + 2 підбирань + 4 передач, Буренко 8 очок + 1 підбирань + 3 передач, Головчик 4 очок + 2 підбирань + 1 передач, Вард 14 очок + 5 підбирань + 2 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату