Святослав Михайлюк та Олексій Лень вийшли у стартових п’ятірках

Український атакуючий захисник Оклахоми-Сіті Тандер Святослав Михайлюк взяв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА проти Шарлотт.

Дивіться: Перший українець в Harlem Globetrotters: Дмитро Smoove Кривенко про легендарну команду

Команда нашого легіонера програла з рахунком 102:113, а Михайлюк, вийшовши в старті, відіграв 31 хвилину. За відведений ігровий час захисник набрав 12 очок, реалізувавши 4 з 8 триочкових, зробив 5 передач і 3 підбирання за 2 втрат.

Український центровий Вашингтон Візардс Олексій Лень також отримав місце в стартовій п'ятірці в матчі проти Орландо. Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 131:116, а Лень за 15 з половиною хвилин приніс Візардс 2 очка (1/4 двоочкових) і 4 підбирання (1 в атаці) при 3 фолах.

Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 18 березня
Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10