Старий Луцьк виграв у Прикарпаття-Говерли та здобув першу перемогу у Суперлізі

Старий Луцьк-Університет здобув перемогу над Прикарпаття-Говерлою в матчі-відкритті другого дня дебютного бабла української Суперліги Favbet у Києві. Гра завершилася з рахунком 67:63 на користь волинян.

У першій половині на майданчику була рівна боротьба – підопічні Дмитра Чайковського періодично робили спроби відірватись у рахунку, але команда Прикарпаття-Говерла вчасно реагувала своїми відповідями на ривки суперника. У підсумку на велику перерву клуби пішли за рахунку 33:28 на користь Старого Луцька. Варто зазначити, що до перерви обидва колективи мали проблеми з реалізацією: забили по 14% триочкових і жоден не продемонстрував влучність двоочкових кидків вищою за 47%.

Старий Луцьк здобув перемогу над Прикарпаття-Говерлою: фотогалерея

Лідер лучан Маркіз Джексон завершив першу половину всього з 2 очками, але його результативність і гра ще одного легіонера Аарона Рідлі в третій чверті допомогли волинській команді збільшити перевагу до +17.

Але Прикарпаття-Говерла "витримало удар", почало зменшувати відставання та в останній чверті влучний дальній Володимира Дроздова й очки Ігоря Стародуба скоротили відставання франківців до 2 очок.

Два поспіль триочкові Рідлі дозволили повернути Луцьку комфортну перевагу. Хоча команда Прикарпаття-Говерла до останнього боролась і подарувала глядачам видовищне завершення матчу, але на більше її сьогодні не вистачило. Лучани зуміли вистояти та вирвати перемогу над підопічними Євгена Мурзіна.

За статистичними показниками відбулася гра рівних суперників, Прикарпаття гірше було лише за втратами: 17-12. Баскетболісти Старого Луцька сьогодні майстерніше створювали моменти. Завдяки більшій їх реалізованій кількості перемогли, хоча за відсотком влучань були гірше за опонентів.

Найкращим гравцем переможців став новачок Аарон Рідлі, який зробив дабл-дабл: 22 очки + 14 підбирань. Павло Горобченко набрав 12 очок. Теж новачок свого клубу Ігор Стародуб (14 очок + 4 передачі) зумів найкраще себе проявити у складі Говерли. Також варто відзначити її капітана Сергія Старцева (12 очок + 6 підбирань + 4 передачі) та Романа Морозова (10 очок + 9 підбирань).

Нагадаємо, напередодні в першому матчі Суперліги сезону 2024/25 клуб Прикарпаття-Говерла поступився чинному віцечемпіону Рівне, а потім Старий Луцьк лише в овертаймі зазнав поразки від бронзового призера чемпіонату України та господаря бабла Київ-Баскета.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

4 жовтня, ПС Венето-Спорт (Київ)

Прикарпаття-Говерла-КФВСтарий Луцьк-Університет 63:67 (11:14, 17:19, 15:17, 20:17) / статистика

Прикарпаття-Говерла-КФВ: Старцев 12 + 6 підбирань + 4 передачі, Морозов 10 + 9 підбирань, Дроздов 6, Кузнецов 4 + 6 підбирань + 4 передачі, Чугунов 4 + 6 підбирань — старт; Стародуб 14 + 4 передачі, Іванов 7, Марків 4, Віталій Лемішка 2 + 5 підбирань

Старий Луцьк-Університет: Рідлі 22 + 14 підбирань + 4 передачі, П.Горобченко 12 + 4 підбирань + 4 перехоплень, Лесик 8 + 9 підбирань, Михайлов 8 + 6 підбирань, Джексон 7 + 9 підбирань — старт; Прозапас 5, Липовцев 3, Глушко 2, Дюпін 0

Волиняни лідирували в рахунку всю гру, але не без проблем перемогли
Другий ігровий день у Києві: відеотрансляція матчів Суперліги Favbet 4 жовтня
Відео04.10.2024
Сьогодні буде зіграно два матчі регулярного чемпіонату
У Києві зіграють призери минулого сезону Суперліги Favbet: анонс матчів 4 жовтня
Перемога Рівного та овертайм Київ-Баскета і Старого Луцька: хайлайти Суперліги Favbet 3 жовтня
Дивіться кращі моменти першого ігрового дня нового баскетбольного сезону в Україні