Стали відомі всі учасники чемпіонату Європи 3х3

Завершився відбір на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3, який пройде 22-25 серпня у столиці Австрії Відні. На ньому зіграють по 12 збірних у чоловіків та жінок.

На континентальну першість кваліфікувалась жіноча збірна України. Наша команда в складі Міріам Уро-Ніле, Кристини Філевич, Оксани Моллової та Анжеліки Ляшко виграла у відборі в Братиславі всі чотири матчі.

Три перемоги дівчата здобули на груповій стадії, обігравши Туреччину, Естонію та Польщу, а у вирішальному матчі плей-оф за вихід на ЧЄ українки обіграли Словаччину 21:13.

Жіноча збірна України 3х3 завоювала путівку на чемпіонат Європи

Жіноча збірна України вдруге поспіль і всьоме в своїй історії зіграє на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. Турнір пройде з 22 по 25 серпня у Відні.

Чоловіча національна команда відібратись на чемпіонат Європи не зуміла. Наша команда в складі Максима Закурдаєва, Євгена Балабана, Іллі Кабацюри та Якова Тітова виграли перші два матчі в групі, але далі програли першим сіяним швейцарцям, а у чвертьфіналі кваліфікації поступились в овертаймі Німеччині 20:21.

Чоловіча збірна України 3х3 в неймовірному матчі поступилась Німеччині і не зіграє на чемпіонаті Європи

За підсумками відбіркових турнірів визначились всі учасники чемпіонату Європи 3х3.

У чоловіків автоматично пройшли на чемпіонат Європи господарі збірна Австрії, чемпіон Європи Сербія та кращі три команди рейтингу на момент 1 листопада 2023 року Литва, Нідерланди і Франція. Через кваліфікацію путівки здобули Іспанія, Хорватія, Азербайджан, Швейцарія, Німеччина, Латвія та Велика Британія

У жінок до господарок австрійок та чемпіонок Європи збірної Нідерландів, також автоматично кваліфікувались на чемпіонат Європи Франція, Німеччина та Угорщина. Через кваліфікаційні турніри путівки на чемпіонат Європи здобули Іспанія, Італія, Азербайджан, Польща, Україна, Румунія, Латвія.

Варто відзначити, що у чоловіків з топ-10 європейського рейтингу на чемпіонат Європи не пробилась лише Бельгії, у жінок континентальна першість пройде без Литви та Чехії. Решта сильніших збірних Європи виступлять в Австрії у серпні.

У Вінниці відбувся тур Кубку України з баскетболу 3х3: фотогалерея
Команда Главатчуки здобула перемогу на етапі Кубку України 3х3 у Вінниці
Кубок України 3х3: відеотрансляція етапу у Вінниці
Відео21.07.2024
Дивіться змагання, участь в яких візьмуть 17 команд
У Вінниці визначили переможців етапу чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Участь в етапі чемпіонату України в двох категоріях взяли 28 команд
У Вінниці розпочались змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3: фотогалерея
Стартував другий тур літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18: відеотрансляція туру у Вінниці
Відео20.07.2024
Дивіться матчі другого туру літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Другий етап Кубку України з баскетболу 3х3 відбудеться у Вінниці
Також відбудеться черговий тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Українські баскетболістки зупинились за крок до медалей Європейських університетських ігор
Гравці СумДУ потрапили в ДТП
Баскетболісти повертались додому після успішного туру в Житомирі.
Було визначено переможців у вікових категоріях U-16 та U-18
У Житомирі відбувся тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Збірна України U-17 та Kraken виграли тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-18 та U-16