Федерація баскетболу України продовжує оголошувати володарів індивідуальних нагород за підсумком сезону Суперліги Паріматч 2020/21.

Захисник Запоріжжя Майк Кеффі - MVP регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч

Олександр Ковляр — найкращий молодий гравець сезону Суперліги Паріматч

Майк Кеффі отримав нагороду найкращому скореру Суперліги імені Олександра Сальнікова

Рашад Вон — MVP фінальної серії Суперліги Паріматч

Найкращим захисником чемпіонату визнано баскетболіста Дніпра Іссуфа Санона. Гравець національної збірної України в 21 рік став ключовим гравцем своєї команди, яка завершила виступ в плей-оф, програвши півіфінальну серію Прометею (1-3).

Санон взяв участь у 35 матчах регулярного чемпіонату, в яких за 21.3 хвилини набирав 10.7 очка, робив 3.6 передачі, 3.4 підбирання та 1.0 перехоплення (РЕ 12.1) за 39.2% реалізації триочкових та 54.1% двоочкових кидків.

Санон став повноцінним лідером команди в матчах плей-оф: у 9 поєдинках постсезону захисник набирав 14.3 очка, робив 2.8 передачі, 2.4 підбирання та 1.1 перехоплення за 21.2 хвилини на майданчику (РЕ 13.1).

Середня статистика за сезон у Іссуфа склала 11.4 очка, 3.4 передачі, 3.2 підбирання та 1.0 перехоплення за 38.2% реалізації триочкових та 54.7% двоочкових кидків.

Найяскравішим індивідуальним перфомансом Санона в сезоні став виступ у третьому матчі серії першого раунду плей-оф проти Будівельника. Захисник набрав 27 очок в матчі та за 21 за четверту чверть, що дозволило Дніпру врятувати ключову гру, скоротити рахунок у серії та в підсумку переломити її хід.

До вашої уваги потужний перфоманс Санона у вирішальній заключній чверті третього матчу з киянами:

Тернопіль обійшов Кривбас в Суперлізі Windrose
Команда Дмитра Забірченка ввійшла в зону плей-оф
Суперліга Windrose: відео матчів 20 листопада
Відео20.11.2021
Дивіться матчі в прямому ефірі
Суперліга Windrose: Прометей розгромив Дніпро, господарі перемогли і в інших матчах дня