Соколи дали бій, але Дніпро втримав перемогу в Харкові

Аутсайдер Суперліги Парі-Матч Харківські Соколи приймали одного з фаворитів чемпіонату Дніпро у другій очній зустрічі команд у поточному сезоні.

Команди провели рівний відрізок на старті гри, а вже у другій половині першої чверті Харківські Соколи дозволили Дніпру зробити ривок, за рахунок якого команда Дениса Журавльова ще у дебютній 10-хвилинці отримала двозначну перевагу, а у другій чверті збільшила її до 16 очок.

Колектив Дениса Журавльова, відчувши ігровий ритм, почав домінувати. Дніпро краще атакував через фарбу, з вищим за суперника відсотком реалізовував кидки з-за дуги, мав перевагу на щитах та краще рухав м’яч. Перевага за всіма статистичними показниками та традиційна для дніпрян командна робота на обох половинах майданчика, дозволили гостям отримати солідний гандикап ще перед великою перервою.

У Соколів в нападі тягнули команду Карім Джамар та Делван Грем, допомогав їм Роман Козлов, однак енергія та взаємодії Дніпра стали серйозною проблемою для хлопців Олега Манойленка, який проводив перший матч в якості виконуючого обов’язки головного тренера Соколів.

Ще один хороший відрізок господарі провели відразу після великої перерви. Триочкові Козлова та Бояркіна, а також результативна гра американського тандема Грем-Джамар дозволили господарям скоротити відставання до 6 очок, однак ближче дніпряни суперника не підпустили. Корнієнко та Террелл повернули гостям 10 очок переваги а у заключній чверті колектив Дениса Журавльова довів матч до перемоги.

Хоча не без нервів… Втрата концентрації Дніпра знову далася взнаки. Гості, маючи 18 очок переваги за 3 з половиною хвилини до завершення матчу, примудрилися дозволити Соколам перевести гру в клатч. Триочкові Мусієнка, важливі очки Джамара та Козлова допомогли господарям скоротити відставання до 3 очок і навіть отримати шанс на те, щоб перевести гру в овертайм. Однак навіть після тайм-ауту організувати нормальну атаку команді Олега Манойленка не вдалося. Соколи знову дали бій одному з фаворитів сезону, але поступились Дніпру з рахунком 90:93.

У гостей 17 очок набрав Джеред Террелл. а найефективнішим гравцем став капітан Станіслав Тимофеєнко, у якого в активі 13 очок, 7 підбирань та 3 передачі (РЕ 21). У господарів варто відзначити Каріма Джамара – американський захисник хакрів’ян завершив матч з 27 очками. У бігмена Соколів Делвана Грема черговий потужний дабл-дабл – 20 очок + 15 підбирань (5 на чужому щиті). Хороший матч провів і Роман Козлов, у якого 18 очок, однак належної підтримки від партнерів це тріо не отримало.

Наступний матч для цих колективів стане третьою очною зустріччю в регулярному чемпіонаті – 15 лютого вже Дніпро прийматиме Харківських Соколів.

Суперліги Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Харків, ФСК Ломокотив

Харківські Соколи – Дніпро 90:93 (17:27, 16:22, 27:21, 30:23)

Харківські Соколи: Бояркін 3, Козлов 18, Джамар 27 + 8 передач, Тарасенко 0 + 4 підбирання, Тихонов 5 - старт; Мусієнко 6, Грем 20 + 15 підбирань - 5 втрат, Тищенко 11.

Дніпро: Дугат 6 - 5 втрат, Закурдаєв 9, Сизов 4 + 5 підбирань, Глєбов 4 + 5 підборів, Фесенко 6 + 5 підборів - старт; Чумаков 14 + 4 підбирання, Шундель 5, Коломойський, Корнієнко 15 + 4 підбирання, Тимофеєнко 13 + 7 підбирань, Террелл 17 + 4 передачі.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату