Сезон відкрито! Визначились переможці першого етапу чемпіонату України 3х3

В київському Гідропарку відбувся перший етап чемпіонату України 3х3, за підсумками якого визначились переможці у жіночій та чоловічій сітках змагань.

У жінок чемпіонками київського турніру стала команда Франківської області (Ганна Рульова, Вероніка Космач, Христина Філевич, Міріам Уро-Ніле), яка в фіналі перемогла колектив “Устрицы на карантине” - 20:5. Третє місце посіла команда Франківськ.

MVP жіночої сітки змагань було визнано Ганну Рульову з команди чемпіонок.

Всі результати жіночої сітки змагань.

У чоловіків переможцем турниру стала досвідчена команда Динамо Одеса у складі Романа Новікова, Олексія Щепкіна, Ернесто Ткачука та Антона Мусієнка. У фіналі одесити перемогли Red Star Олександра Кобця, Дмитра Липовцева, Юрія Кондракова та Сергія Ярошенка - 21:16.

Третє місце посіла команда Вятрачок (Антон Давидюк, Микола Полюляк, Віталій Капко, Дмитро Кич), яка у втішному фіналі здолала колектив The City (Костянин Анікієнко, Дмитро Тихонов, Ярослав Кадигроб, Олександр Шашков) - 21:15.

MVP чоловічого турніру став захисник Динамо Одеса Олексій Щепкін.

Всі результати основної частини чоловічої сітки.

Наступний тур чемпіонату України 3х3 відбудеться 11-12 липня на Заході України. Місце проведення турніру буде оголошено днями.

Збірні України 3х3 у кваліфікації на ЧЄ зіграють у Словаччині
Визначились потенційні суперники збірних України
ФІБА оголосила про 20 етапів Жіночої серії FIBA 3x3 на наступний сезон
Сезон розпочнеться в американському Спрінгфілді 23-24 квітня – вперше етап Жіночої серії пройде в США.
Чемпіонат Європи 3х3 в 2024 році прийматиме Австрія
Вена прийме дев'яту в історії континентальну першість
Третій тур чемпіонату України 3х3: визначена символічна збірна
В столичному ПС Венето пройшов тур чемпіонату України з баскетболу 3х3
Визначені переможці київського етапу чемпіонату України 3х3 в категорії U-16
Київ прийняв другий етап чемпіонату України серед юнаків в категорії U-16.
Столичний етап чемпіонату України 3х3: велика фотогалерея
В столичному ПС Венето завершився тур чемпіонату України з баскетболу 3х3
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 в категорії U-16: відеотрансляція туру в Києві
Відео03.02.2024
Дивіться трансляцію матчів третього туру чемпіонату України з баскетболу 3х3
Тур чемпіонату України 3х3 у Києві: перемога жіночого Київ-Баскету та тріумф столичних команд у чоловіків
Чемпіонат України з баскетболу 3х3: відеотрансляція туру в Києві
Відео02.02.2024
Третій тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 прийме Київ
Тур в двох категоріях за участі команд Суперліги та Вищої ліги пройде вже на наступному тижні
Ольга Алексейчик: 2023 рік був для мене насиченим та вдалим
Найкраща асистентка жіночої Суперліги розповіла про те, яким був для неї рік, що минає
Другий тур чемпіонату України 3х3: визначена символічна збірна
Старий Луцьк та Прикарпаття стали переможцями другого етапу чемпіонату України 3х3
Другий етап чемпіонату України 3х3 в Івано-Франківську: фотогалерея
Дивіться яскраві фото з матчів етапу чемпіонату України 3х3 у Івано-Франківську
Визначені переможці етапу чемпіонату України 3х3 в категорії U-16 в Івано-Франківську
Івано-Франківськ прийняв перший етап чемпіонату України серед юнаків та дівчат в категорії U-16.
Чемпіонат України з баскетболу 3х3: відеотрансляція туру в Івано-Франківську
Відео23.12.2023
Дивіться трансляцію матчів другого туру чемпіонату України з баскетболу 3х3
Другий тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 пройде в Івано-Франківську
Тур в трьох категоріях за участі команд Суперліги та Вищої ліги пройде вже на наступному тижні