Самбір та Кривбас стартували з перемог на другому етапі Вищої ліги

Баблами у Львові та Пущі-Водиці стартував другий етап регулярного чемпіонату Вищої ліги.

У Львові грають команди Групи 1, які розігрують 1-8 місця. В перший день Самбір здобув перемогу над Житомиром 62:57, а Кривбас здолав Львівську Політехніку 67:62.

В матчі Житомира та Самбора першу чверть виграла житомирська команда, але далі Самбір перехопив ініціативу і по ходу третьої чверті навіть вів +10, але далі вже Житомир почав скорочувати відрив. За 3 хвилини до кінця матчу рахунок був рівний 50:50, але кінцівку виграв Самбір, який відсвяткував перемогу.

Найрезультативнішим в матчі став Вадим Довідний, який приніс Житомиру 28 очок. У переможців Максим Воробйов набрав 21 очко та зібрав 14 підбирань.

Житомир – Самбір 57:62 (15:11, 8:15, 16:18, 18:18) / статистика

В матчі Кривбаса та Львівської Політехніки криворіжці вигравали першу чверть, але упустили перевагу +5 і другу десятихвилинку були в ролі переслідувачів. А ось після великої перерви Кривбас знову вийшов вперед і не віддавав лідерство.

У переможців Дмитро Кравченко набрав 22 очки, а у львів’ян Дмитро Ходов записав до активу 24 очки та 7 підбирань.

Кривбас – Львівська Політехніка 67:62 (15:17, 16:15, 21:14, 15:16) / статистика

У Пущі-Водиці відбувся перший матч команд, які розігрують 9-17 місця – Ніко-Баскет розгромив Полтаву 92:42. У переможців по 19 очок набрали Іван Турчак та Олександр Камка.

Ніко-Баскет – Полтава (18:12, 20:11, 28:6, 26:13) / статистика

Нагадаємо, по дві кращі команди з квартетів другого етапу (за 1-8 місця) на третьому етапі сформують фінальну групу, яка у два кола з урахуванням очок другого етапу в іграх між собою у форматі бабл розіграє 1-4 підсумкові місця.

Команди, що посядуть в своїх групах другого етапу (за 1-8 місця) 3 та 4 місця, зіграють між собою два кола з урахуванням очок другого етапу в іграх між собою у форматі бабл за 5-8 підсумкові місця.

Команди, які розігрують між собою підсумкові 9-17 місця, грають без урахування очок першого етапу в одне коло за коловою системою.

Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Визначено MVP та символічну збірну 11-го ігрового тижня Вищої ліги
У регулярному чемпіонаті Вищої ліги відбувся бабл у Пущі-Водиці та дві перенесені гри у Сумах.
Капітан Селф Мейда Вадим Довідний встановив новий рекорд результативності сезону у Вищій лізі
Молодий українець показав третій показник результативності в сезоні
Вища ліга: Ніко-Баскет обіграв Селф Мейд, перемоги Прометея та Харківських Соколів
У регулярному чемпіонаті Вищої ліги стартував новий ігровий тиждень
Вища ліга: відеотрансляція матчів 1 березня
Відео01.03.2024
Визначено MVP та символічну збірну десятого ігрового тижня Вищої ліги
У регулярному чемпіонаті Вищої ліги відбулись матчі у Слобожанському, Хмельницькому та Києві.