БК Рівне переміг Київ-Баскет і завершив перший бабл без поразок

Центральний матч столичного баблу першого туру Суперліги Favbet завершився впевненою перемогою Рівне-ОШВСМ над Київ-Баскетом з рахунком 75:67.

Фотогалерея матчу Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ

Кияни краще почали матч, зробивши ривок 9:0 на старті, але не зуміли розвинути свій успіх далі, тоді як Рівне не лише вирівняв гру, але й завдяки баззеру Максима Мочанова виграв першу чверть 19:16.

В другій чверті Рівне зробив спробу відірватись в рахунку і якщо на перший ривок кияни відповіли, то на другий 11:0 в середині другої чверті відповіді не знайшлось. В результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 39:33 на користь гостей.

Після великої перерви Рівне тримало комфортну для себе дистанцію в рахунку, хоча в четвертій чверті Київ-Баскету вдалось наблизитись до суперника на відстань 6 очок. Втім, рівненська команда вдалими діями в захисті і атаці впевнено тримала гру під контролем, відсвяткувавши другу перемогу в чемпіонаті.

Кияни більше зібрали підбирань (50-44), але гірше атакували з периметру та реалізовували штрафні кидки, зробили більшу кількість втрат (18 проти 13 у суперників). У Рівного були солідні 38% влучань триочкових кидків.

Найрезультативнішим у переможців став Айзея Фуллер з 17 очками, у Київ-Баскета функцію набирання очок в цій грі взяли на себе Павло Буренко (23 очка, 5/9 триочкових) та Денис Клевзуник (22 очка та 10 підбирань).

Таким чином, Рівне стартує з двох перемог у Суперлізі Favbet, тоді як Київ-Баскет виграв один з двох домашніх матчів.

Завтра, 5 жовтня, регулярний чемпіонат Суперліги Favbet продовжиться матчами у Дніпрі, де господарі прийматимуть Кривбас, та Запоріжжі, куди завітають Черкаські Мавпи.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

4 жовтня

Київ-Баскет — Рівне-ОШВСМ 67:75 (16:19, 14:20, 19:21, 18:15) статистика

Київ-Баскет: Зайцев 2, Буренко 23, Клевзуник 22 + 10 підбирань, Сандул 6 + 8 підбирань, Сафонов 4 – старт; Сушкін 5, Когут 3, Карпюк 2, Смітюх 0.

Рівне: Філлур 17, Браун 6 + 12 підбирань, Соловйов 10, Мочалов 8 + 5 підбирань, Головчик 12 – старт; Поносов 10, Тимощук 8, Бізлі 4, Рябой 0, Герасимчук 0, Гарбар 0, Кравченко 0

Рівне завершив столичний бабл перемогою над Київ-Баскетом: відео пресконференції
Сьогодні буде зіграно два матчі регулярного чемпіонату
У Києві зіграють призери минулого сезону Суперліги Favbet: анонс матчів 4 жовтня
Перемога Рівного та овертайм Київ-Баскета і Старого Луцька: хайлайти Суперліги Favbet 3 жовтня
Дивіться кращі моменти першого ігрового дня нового баскетбольного сезону в Україні