Ривок у заключній чверті дозволив Одесі втретє в сезоні перемогти Запоріжжя

Перший матч великого ігрового дня Суперліги Парі-Матч між Запоріжжям та Одесою надав приклад наступним. Приклад справжньої рівної боротьби.

З перших секунд стартової чверті, шальки терезів почали коливатися то на користь однієї, то іншої команди. Спочатку запоріжці заволоділи перевагою, але ривок одеситів 10:0 дозволив гостям вийті в лідери. На це Валерій Плеханов відреагував тайм-аутом, що принесло свої дивіденди. Господарі ефективніше відпрацювали на щитах, вирішивши на певному відрізку матчу проблему з підбираннями. Одесити, в свою чергу, почали більше фолити. Цим господарі користувалися і під кінець стартової чверті майже наздогнали гостей 21:22.

У другій чверті підопічні Плеханова продовжили стояти на своєму. Надійна гра у захисті, перші набрані очки з-за дуги та чудова результативність Андрія Кожем’якіна дозволили випередити одеситів, 39:32. Проте дотримати перевагу їм не вдалося: за дві хвилини до кінця першої половини підопічні Олега Юшкіна наблизилися до суперника і в підсумку мінімально виграли першу половину.

Після великої перерви глядачі продовжили спостерігати абсолютно рівну боротьбу. Колективи увімкнули атакуючий баскетбол і видовищність поєдинку зросла до максимуму. Велика кількість влучних триочкових, алей-упи, індивідуальна гра лідерів обох команд підсумували рахунок на табло 69:69 після третьої чверті.

Проте такий темп запоріжцям не судилося витримати до кінця. Лідери Запоріжжя втратили ігровий ритм, господарі багато фолили. Заключна 10-хвилинка стала єдиною, коли команда Плеханова не змогла дати гідної боротьби супернику. Провальна гра у захисті і ще гірша в атаці від запоріжців дозволила одеситам зробити ключовий ривок і без нервів завершити поєдинок на свою користь - 82:96. Господарі давали рівний бій протягом 30 хвилин, але заключний відрізок матчу значно краще провів колектив Олега Юшкіна, який втретє в сезоні переміг Запоріжжя.

ГЕРОЇ МАТЧУ

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Андрій Кожемякін, в активі якого 28 очок, 6 підбирань та 2 передачі. В складі Одеси кращим був Брюсї Мессі з 20-ма набраними очками.

НАСТУПНІ МАТЧІ

Свій наступний поєдинок  Запоріжжя проведе на виїзді проти Черкаських Мавп 14-го лютого. Одеса 15-го прийме Миколаїв.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

БК Запоріжжя - БК Одеса 82:96 (21:22, 21:21, 27:26, 13:27)

Запоріжжя: Кожем'якін 28 + 6 підбирань - 5 втрат, Рендольф 20 + 7 підбирань + 6 передач, Мироненко 3, Шевченко 6, Преслі 10 — старт; Липовцев 5 + 4 підбирання, Титов 3, Міхєєв 2, Сандул 5

Одеса: Мессі 20 + 4 підбирання, Щепкін 19, Носков 11, Вінн 5, Браун 9 + 10 підбирань + 5 передач + 3 блок-шоти - старт; Артамонов 12 + 4 передачі, Ткачук, Прокопенко 5 + 3 підбирання, Фрізен 11, Новіков 4

Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв