Прометей зіпсував дебют Будівельнику у жіночій Суперлізі, а Рівне здолав Динамо

Головним протистоянням першого туру, беззаперечно, вважалася гра між Прометеєм та Будівельником, яка і стала матчем-відкриття сезону. Однак, у першій очній дуелі, битви не вийшло.

Читайте: Київ-Баскет розгромив Інтерхім у першому матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги

У стартовій чверті дебютанту Суперліги вдавалося далеко не відпускати чинних чемпіонок України. Команда із Слобожанського виграла відрізок із 3 очковою перевагою. Однак, вже у другій 10-хвилинці гості повністю захопили ініціативу, збільшивши свою перевагу до + 13.

У третій чверті на майданчику точилася запекла гра, та все ж і цей ігровий відрізок, хоч і з перевагою в одне очко, залишився за Прометеєм.

Натомість заключна 10-хвилинка пройшла за повної диктовки підопічних Вікторії Большакової, які довели свою перевагу до 30 очок.

Фінальна сирена зафіксувала нищівну звитягу Прометея – 73:103.

Найкращою снайперкою матчу у складі переможниць стала Уляна Дацько, на її рахунку 26 очок. Натомість ще дві гравчині у складі команди із Слобожанського оформили по дабл-даблу – це Тетяна Юркевичус та Ольга Дубровіна. В активі першої 10 очок та 14 підбирань у 10 очок та 11 передач.

Жіноча Суперліга

Київ, GymMaxxArena

Будівельник-НУФВСУ – Прометей 73:103 (21:24, 12:22, 24:25, 16:32)

Будівельник: Споляр 16 + 5 передач, Рульова 19 + 12 підбирань, Гулямова 2 + 5 підбирань, Мітіна 8 + 5 передач, Кейн 22 + 8 підбирань – старт, Бабич 0, Кононученко 0, Волошина 0, Завідна 4, Гутевич 0, Рабчук 2.

Прометей: Дубровіна 10 + 11 передач, Мусієнко 12 + 3 передачі, Юркевичус 10 + 14 підбирань, Холмс 19 + 12 підбирань, Бабич 13 – старт, Дацько 26, Горобець 0, Науменко 0, Любінець 13 + 6 підбирань, Мироненко 0, Ігнатченко 0.

Ще в одному матчі суботи, Рівне поквиталося із Динамо за поразку у серії 1/4 фіналу минулого сезону.

Гра розпочалася за вкрай низької результативності. За три перші хвилини командам вдалося набрати на двох лише 1 очко, яке було в активі киянок. У підсумку, саме гості забрали стратовий ігровий відрізок, повівши у рахунку + 6.

Надалі ж господаркам майданчику вдалося повністю переломити хід гри. Рівнянки впевнено виграли три наступні чверті, а з ними й матч – 71:54.

Найрезультативнішою гравчинею поєдинку стала захисниця Динамо - Кеондріа Келловей, на її рахунку 38 набраних очок.

Рівне, ДЮСШ-4

РІВНЕ-ОШВСМДинамо-НПУ 71:54 (15:21, 20:10,  16:9, 20:14)

Рівне: Кіба 12 + 5 підбирань, Спиридонова 5 + 6 підбирань, Безкоровайна 6 + 4 підбирання, Кулеша 10 + 6 підбирань, Шматова 5 + 6 передач – старт, Лапхан 0, Кучерьонок 8, Гаврильчик 17 + 8 підбирань, Павлюк 0, Шепелюк 0, Іванюк 8, Кісенко 0.

Динамо: Микульська 6 + 9 підбирань, Бугайова 3 + 5 підбирань, Келловей 38, Фастова 3 + 3 передачі, Радіонова 4 + 5 підбирань – старт, Савчук 0, Шевченко 0, Царук 0.

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди