Прометей здолав Запоріжжя, оформивши свою першу в історії перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Діючий чемпіон Вищої ліги Прометей приймав Запоріжжя в рамках дебютного матчу в Суперлізі Парі-Матч.

Старт гри краще провели гості, які зіграли надійніше у нападі та ефективніше у захисті. Прометей за першу чверть викинув 7 триочкових, влучив з яких лише 1, у той час як запоріжці сконцентрувались на швидких відривах та атаках через трисекундну. Як підсумок, запоріжці набрали 27 очок за чверть, отримавши 9 балів переваги перед другою десятихвилинкою, в якій все змінилося.

Прометей повернувся у другій чверті і навіть на певному відрізку вийшов вперед. Команда Муйжнієкса додала у захисті, почала діяти більш агресивно на щитах, за рахунок чого і вирівняла гру. Але заключний відрізок першої половини краще провели гості, які повернули собі 6 очок переваги. Головним героєм першої половини став Брендон Рендольф, який ще до великої перерви набрав 17 очок.

Головною проблемою у третій чверті для гостей стали втрати. Обидві команди зробили по 9 помилок ще за першу половину, але команда Плеханова ще 5 втрат зробила у третій чверті, чим допомогла Прометею виграти 10-хвилинний відрізок.

Усе вирішувалось у четвертій чверті, на яку команди вийшли за 1 очка переваги у команди Муйжнієкса. І саме господарі вирішальний відрізок провели краще, зумівши оформити свою першу в історії перемогу в Суперлізі Парі-Матч. Прометей змушував суперника виконувати поспішні рішення у нападі, зупинив Рендольфа та швидкі відриви гостей, а сам продовжував тримати атакувальний темп, вийшовши у третій чверті поспіль з 24 набраних очок. Відмінні організаційні дії Лукашова, результативна гра Калпеппера, Трента та Майерса дозволили господарям довести матч до результативної перемоги - 98:89.

Найкращі гравці

Калпеппер став найрезультативнішим гравцем матчу з 22 очками, у Трента та Майерса по 17, але найкращим гравцем гри став капітан Прометея Денис Лукашов, який зупинився за крок від тріпл-даблу – у розігруючого збірної України 12 очок, 10 передач та 9 підбирань.

Наступні матчі

Прометей свою наступну гру зіграє 6 жовтня вдома проти Миколаєва, а Запоріжжя протистоятиме "корабелам" 4 жовтня - також вдома.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Прометей – Запоріжжя 98:89 (18:27, 27:24, 24:17, 29:21)

Прометей: Лукашов 12 + 9 підбирань + 10 передач, Калпеппер 24 + 5 передач + 5 перехоплень, Трент 17 + 4 підбирання + 5 передач, Конате 6, Майерс 17 + 9 підбирань - старт; Мальчевський, Антипов 6, Міллер 10 + 9 підбирань + 3 перехоплення, Сидоров 5.

Запоріжжя: Столлворт 9 + 5 передач, Рендольф 21, Нємцу 4, Шевченко 14 + 8 підбирань, Сіммонс 13 + 5 підбирань - старт; Буц 4, Кожем'якін 1 - 4 втрати), Міхєєв 5 + 4 підбирання, Харріс 18 + 8 підбирань