Прометей здобув вольову перемогу у Запоріжжі

У першому матчі ігрового тижня Запоріжжя востаннє в рамках сезонної серії грав у регулярному чемпіонаті проти Прометея.

Господарі виграли старт матчу, скориставшись невдалою грою суперника у нападі. Прометей реалізував лише 31% кидків з гри, демонструючи далеко не ідеальні атакувальні показники з усіх дистанцій — у тому числі зі штрафної лінії. При цьому команда Карліса Муйжнієкса вже за першу чверть назбирала 7 втрат. Невдалою грою гостей скористалися господарі, які виграли старт матчу 19:14.

Друга чверть стала найрезультативнішим відрізком матчу і тут знову переконливіше виглядали запоріжці, які виграли десятихвилинку 28:24. Перевага на підбираннях, кращі кидкові показники та 16 очок Рендольфа за половину дозволили команді Валерія Плеханова піти не велику перерву за 9 очок переваги.

Після 15-хвилинної перерви до гри краще увійшли гості. Прометей реалізував 4 триочкових за чверть, стабілізував ситуацію на підбираннях та обмежив кількість втрат. Все це дозволило команді з Кам’янського вирівняти гру та скоротити відставання перед початком вирішального четвертого відрізку матчу до 2 очок.

Ключовою у цьому матчі стала саме заключна десятихвилинка, яку значно переконливіше провів саме Прометей. Морріс Крік відмінно провів другу половину, допомогла гостям і енергія Сидорова, а бігмени гостей закріпили перевагу Прометея наприкінці матчу. Результативна гра лави, краща друга половина гри та в’яла гра Запоріжжя після великої перерви дозволили колективу Муйжнієкса вчетверте в сезоні перемогти команду Плеханова — 93:85.

32 очка Брендона Рендольфа не врятували господарів — саме американський захисник став найкращим у скаді Запоріжжя. У гостей за 25 хвилин з лави 22 очки, 6 підбирань та 2 передачі  команді дав Морріс Крік.

Запоріжжя свій наступний матч зіграє 1 березня на виїзді проти Київ-Баскета, а Прометей 5 березня на майданчику суперника зіграє проти Миколаєва.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя - Прометей 85:93 (19:14, 28:24, 20:27, 18:28)

Запоріжжя: Столлворт 10, Рендольф 32 + 8 підбирань, Мироненко 2, Шевченко 13 + 7 підбирань, Преслі 6 + 5 підборів - 4 втрати - старт; Сандул 2, Липовцев 8, Кожем'якін 12 + 4 передачі, Нємцу, Титов, Міхєєв.

Прометей: Лукашов 12, Едвін 4 + 7 підбирань + 6 передач, Місяць 9, Конате 7, Майерс 8 - старт; Крік 22 + 6 підбирань, Міллер 12 + 6 підбирань, Сидоров 10, Антипов 6, Кривцов, Отверченко 0 + 3 передачі

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату