Прометей здобув одинадцяту перемогу в сезоні

Прометей переміг вдома Харківських Соколів у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 95:85.

Хід матчу
Господарі вже на старті зустрічі приголомшили гостей. Майже за дві хвилини після початку ті вимушені були брати тайм-аут за рахунку 0:7. Пауза не надто допомогла, гра у харків`ян і далі не вдавалася. Перевага господарів згодом зросла до 21 очка – 24:3.

У другій чверті Прометей дозволив собі трохи заспокоїтися. Втім на велику перерву господарі втримали 16 очок загальної переваги. Вони зберігали за собою перевагу в реалізації, зокрема 9/17 триочкових проти 2/12 у суперника. Гості ж вирівняли гру під щитами.

По перерві харків`яни намагалися налагодити контргру, однак результату ці спроби не мали – господарі і надалі втримували комфортну для себе різницю. У заключній 10-хвилинці шанси гостей відігратися стали зовсім примарними, коли через перебір фолів дочасно гру завершив один з лідерів Шевченко.

Відтак Прометей довів поєдинок до 11-ї перемоги в сезоні, яка вивела команду Віталія Чернія на друге місце в турнірній таблиці.

Герої матчу
У господарів весь поєдинок на високому рівні відіграв Рашад Вон, який став найрезультативнішим у команді – 20 очок. Загалом найбільше очок у матчі набрав Ігор Чумаков у складі Соколів – 28.

Наступний матч
Прометей наступний матч також гратиме вдома – 4 лютого проти Будівельника. Харківські Соколи 24 січня гратимуть у Запоріжжі.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

18 січня
Кам`янське. 18:00
Прометей – Харківські Соколи – 95:85 (29:12, 16:17, 26:24, 24:32)
Прометей: Вон 20, Маєрс 13, Стефенс 12, Беліков 11, Липовий 8о + 8пд + 6пр, Петров 8о + 5пд, Лукашов 8о + 9пр, Сидоров 7, Еванс 5о + 5пд, Луценко 3.
Харківські Соколи: Чумаков 28о + 6пд, Шевченко 14о + 5пд, Граф 14о + 6пр, Тарасенко 12, Місяць 7, Нємцу 5о + 8пд, Бояркін 5о + 6пр, Мусієнко.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату