Прометей завдав Миколаєву третьої поразки в надрезультативному матчі

Миколаїв програв вдома Прометею в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 89:112.

Хід матчу
Головною особливістю поєдинку в Миколаєві було те, що зійшлися колишня та теперішня команди головного тренера кам`янчан Віталія Чернія. Зі старту сезону миколаївці двічі програли, а Прометей мав дві перемоги в трьох матчах.

Суперники одразу кинулися вперед, зосереджуючись головним чином на атаці, часом забуваючи про захист. Тож уже після першої чверті команди набрали на двох 60 очок. А після першої половини ця сума перетнула позначку в сотню набраних очок. При цьому у господарів одним з найпомітніших став Кіт Омоера, який щойно приєднався до команди, повернувшись до Миколаєва. У другій чверті в результативності його підтримав колишній гравець Прометея Макс Конате.

Гості в першій половині багато помилялися та втрачали, чим залюбки користувалися миколаївці.

Чи не головним питанням половини ігрового часу було, наскільки вистачить сил господарям? Його актуальність підтвердилася з початком другої половини, яку гості позначили ривком 7:0. Після ефективної першої половини загубився в тіні Омоера. Гості впевнено перебрали хід поєдинку під свій контроль. До кінця третьої чверті різниця в рахунку наблизилася до 20-ти очок.

Гостям не знадобилося надзусиль, аби в заключній 10-хвилинці впевнено довести поєдинок до перемоги. Лідер гостей у матчі Стефенс ефектним данком довів кількість набраних очок за сотню. Попри велику різницю суперники грали до останнього й набрали на двох понад 200 очок.

Миколаїв зазнав третьої поразки з початку чемпіонату. У Прометея третя перемога в чотирьох поєдинках.

Герої матчу
У переможців найпомітнішим став Стефенс. Його активність була особливо корисною в першій половині, коли миколаївці чинили суттєвий опір.

Наступний матч
Миколаїв у наступному поєдинки зіграє також вдома за два дні проти Запоріжжя. Прометей 26 жовтня зіграє вдома проти Черкаських Мавп.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

23 жовтня
Миколаїв. 19:00

Миколаїв – Прометей – 89:112 (31:29, 23:23, 11:31, 24:29)
Миколаїв: Омоера 19, Едж 19, Адедиран 16о + 7пд, Конате 16, Кушніров 9о + 5пд, Хохоник 5, Дубоненко 3, Боднар 2, Заплотинський.
Прометей: Маєрс 20о + 6пд, Стефенс 19о + 6пд, Рід 16о + 6пд, Лукашов 16, Петров 11о + 8пд, Сидоров 8, Луценко 8, Бєліков 7, Антипов 5, Липовий 2,

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату