Прометей впевнено переміг у Запоріжжі

Запоріжжя поступився вдома Прометею в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 77:103.

Господарі більшу частину ігрового часу стартової чверті діяли на рівні з одним з фаворитів сезону. Та під кінець 10-хвилинки ігрова перевага позначилася в рахунку.

Гості до великої перерви не збавляли обертів й довели перевагу до 14 очок. Гравці Прометея вдвічі влучніше били з середньої відстані та більш ніж удвічі перевершили господарів за триочковими. У Запоріжців було лише два дальніх влучання з дев’яти спроб проти 7/18 у гостей. При цьому по три влучання з-за дуги зробили Мальчевський та Лукашов, якого визнали найкращим гравцем Суперліги Парі-Матч у жовтні.

Невеликий ривок 4:0 з поновленням гри став лиш миттєвим ситуативним успіхом запоріжців. Гості і надалі впевнено переважали та контролювали перебіг боротьби.
То ж на початок заключної 10-хвилинки Прометей мав 22 очки переваги, яких новачок команди Отверченко одразу триочковим збільшив до 25-ти. Гості до останнього не зупинялися й довели кількість набраних очок за сотню.

У господарів одразу три гравці набрали по 15 очок, чотири – більше 10. У Сіммонса дабл-дабл – 15 очок та 10 підбирань. Але всього цього було надто мало, аби справитися з потужними гостями.

Герої матчу
Лукашов став найефективнішим у переможців з 19-ма очками. При цьому найкращий гравець жовтня реалізував 5 з 8 триочкових. Конате до кінця поєдинку набрав 21 очко.

Наступний матч
У наступному матчі Запоріжжя грає 28 листопада в Миколаєві. Прометей також гратиме в Миколаєві, але 30 листопада.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

7 листопада
Запоріжжя. 18:00

Запоріжжя – Прометей (Кам’янське) – 77:103 (19:24, 19:28, 17:25, 22:26)
Запоріжжя: Сіммонс 15о + 10пд, Рендольф 15, Кожемякін 15, Липовцев 11о + 7пд, Шевченко 5, Нємцу 5, Столлворт 4, Буц 3, Михеєв 2, Титов 2
Прометей: Конате 21, Лукашов 19о + 5пр, Мальчевський 18, Міллер 12о + 8пд, Трент 12о +5пд, Отверченко 6, Маєрс 5о + 7пд, Антипов 5о + 5пд, Сидоров 5о + 5пр, Унгурян, Місяць, Кривцов

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату