Прометей у драматичному клатчі переміг Тернопіль

У третьому матчі великого ігрового дня п’ятниці зустрічалися команди з верхньої частини турнірної таблиці — Прометей приймав Тернопіль.

Господарі агресивніше почали матч, та використавши незібраність суперника у дебюті гри, заволодів перевагою. Активно у трисекундній працював Маєрс, який за першу чверть набрав 8 очок, гостей важливими 9 очками підтримав капітан Кальніченко.

У другій чверті Тернополю вдалося все змінити: команда Дмитра Забірченка почала якісніше захищатися і, як це часто буває, відчула впевненість у нападі. Набравши за 10 хвилин 27 очок, гості вирвалися в лідери за підсумком першої половини гри. Господарі припустилися 11 втрат за половину, що стало проблемою для команди Віталія Чернія, яка після вдалого старту віддала першу половину супернику.

Друга частина матчу проходила без ривків, але здебільшого лідерство зберігалося за Прометеєм. Тернопіль, у свою чергу, не відпускав суперника далеко і дочекався моменту, щоб зачіпитися за клатч. Сталося це за 3 хвилини до завершення основного часу, коли Боуві результативним проходим зрівняв рахунок — 77:77. У вирішальну фазу матчу команди входили без Маєрса та Кальніченка, які отримали по 5 фолів.

На очки Ріда та Стефенса Тернопіль відповів 6 поспіль очками від Боуві і в заключні 24 секунди команди входили за рівного рахунку. Володіння було у Прометея і завершилося воно пробивним фолом Буренка, чия помилка стала ключовою в клатчі. Лукашов реалізував два штрафних, поставивши переможну крапку. Тернопіль відповів проходом від Кольченка — лідер гостей був близький до двох очок, однак м’яч у кільце не провалився.

Прометей здобув важку перемогу 85:83, вигравши вп’яте в сезоні. Кращими у господарів стали Ді Джей Стефенс та Олександр Липовий, у Тернополя потужний матч провів Олександр Кольченко, який завершив гру із 25 очками в активі.

У неділю Прометей у центральній грі тура прийматиме Київ-Баскета, а Тернопіль на виїзді протистоятиме Запоріжжю.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Прометей — Тернопіль 85:83 (20:14, 20:27, 24:18, 21:24)

Прометей: Лукашов (4 + 8 передач), Рід (13 + 5 підбирань), Липовий (15 + 4 передачі), Петров (11 + 8 підбирань + 4 передачі), Майерс (18 + 7 втрат) - старт; Стефенс (17 + 6 підбирань + 4 блок-шота), Бєліков (5), Сидоров (2), Луценко, Антіпов.

Тернопіль: Боуві (13), Кольченко (25 + 5 підбирань), Кальніченко (16), Агафонов (10), Угба (8 + 9 підборів) - старт; Буренко (9 + 5 передач), Сандул (2 + 2 блок-шота), Головчик, Тищенко.

В неймовірно напруженому поєдинку СК "Прометей" на останніх секундах вириває перемогу у БК Тернопіль

Posted by ФБУ - Федерація баскетболу України on Friday, October 30, 2020

Капітани клубів Суперліги зробили свій вибір у голосуванні за найкращого гравця листопада
Підсумковий вибір капітанів, фанів та організаторів буде оголошено 7 грудня
Дивіться Суперлігу Паріматч на Setanta Sports Ukraine!
Тепер елітний дивізіон чоловічої національної першості на топовому спортивному телеканалі
Тернопіль підписав контракт з американським захисником
Омар Калхун приєднався до команди Дмитра Забірченка
Суперліга Паріматч: відео жеребкування суддів
Відео03.12.2020
ФБУ провела 3 грудня жеребкування суддів на наступні матчі регулярного чемпіонату
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя перебуває на своєму рівні в Суперлізі Паріматч
Підсумки виступу в першому колі Суперліги Паріматч від головного тренера Запоріжжя
Майкл Джейкобсон: я вражений новим досвідом в Україні
Американський легіонер Київ-Баскета розповів про знайомство з новою країною, новим чемпіонатом про очікування від сезону та інше
Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада