Прометей розгромив Київ-Баскет у центральному матчі тижня

Лідер чемпіонату Київ-Баскет приймав Прометей у центральному матчі ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Гості краще почали матч і не відпускали перевагу у рахунку до завершення першої половини. В першу чергу команда Віталія Чернія якісно захистилася, пропустивши за половину лише 32 очки. Київ-Баскет мав проблеми з реалізацією дальніх атак, закинувши за половину лише 2 з 15 триочкових, реалізував які під завісу другої чверті Брендон Янг.

При цьому у гостей була перевага в фарбі: Прометей набрав 24 очки з 40 командних саме у трисекундній. Гості краще рухали м’яч, припустилися меншої кількості втрат та в цілому виглядали краще за суперника, отримавши закономірні «+8» за підсумками першої частини матчу.

У другій частині матчу глобально нічого не змінилося. Прометей продовжував контролювати ритм гри та якісно захищатись. Команда Віталія Чернія стабільно тримала суперника на двозначній дистанції і лише одного разу господарі робили натяк на камбек, коли гру на себе брали Богдан Близнюк та Брендон Янг. Але у команди з Кам’янського був свій ікс-фактор — Ілля Сидоров, який трьома поспіль дальніми наприкінці третьої чверті відправив киян у нокдаун.

У заключній чверті Прометей не тільки втримав перевагу, а й розвинув її до вражаючих 21 балів наприкінці гри. Команда Віталія Чернія провела один з найкращих матчів у сезоні, розгромивши лідера чемпіоната з рахунком 91:72. Якісний захист, ефективна гра у трисекундній суперника та у швидких відривах допомогла команді з Кам’янського виграти матч, а 3 з 27 з дальної дистанції від киян не дозволили команді Айнарса Багатскіса зачіпитися за цей матч.

Прометей зрівняв рахунок у сезонній серії з Київ-Баскетом, та виграв перший матч у 2021 році, господарі, в свою чергу, зазнали другої поразки поспіль.

Найкращими у переможців стали Денис Лукашов, в активі якого 20 очок, 8 передач та 4 підбирання (РЕ 29) та Ді Джей Стефенс, який із 22 очками в активі став найрезультативнішим гравцем матчу. У Київ-Баскета 22 бали набрав Рашад Вон.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

Київ-Баскет - Прометей 72:91 (18:23, 14:17, 23:29, 17:22)