Прометей переміг Рілскі та наблизився до виходу у плей-оф Кубка Європи ФІБА

Прометей проводив матч другого туру групового раунду Кубка Європи ФІБА, в якому грав проти господарів баблу Рілскі.

Команда Віталія Чернія почала матч із потужного ривка 15:5, який українському колективу вдалося створити за рахунок швидкого нападу та серії дальніх влучань. Але болгари після тайм-ауту на екваторі першої чверті змогли відбитися і навіть отримати мінімальну перевагу за підсумком першої чверті. Прометей зменшив оберти у нападі та дозволив супернику набрати серію очок у трискундній.

У другій чверті номінальні господарі поєдинку повернули собі двозначну перевагу. Результативна гра Вона та вдалі дії Липового допомогли Прометею виграти першу половину — саме ці гравці були лідерами на майданчику в команди з Кам’янського до великої перерви. Прометей виграв битву на щитах, грав у комфортному високому темпі та змусив суперника більше помилятися, пішовши на велику перерву за переваги в 14 очок.

Команди провели рівну третю чверть: спочатку Прометей зробив ривок, після чого Рілскі відповів своїм вдалим відрізком, зумівши рівно завершити третю 10-хвилинку. Але це дозволило господарям баблу лише вирівняти рахунок у чверті, але ніяк не наблизитись до суперника.

Прометей контролював гру до самого її завершення. Команда Віталія Чернія, заволодівши перевагої у другій чверті, вже супернику її не віддавала. Домінування у трисекундній, як результат більша кількість атак другого шансу, а також кращий рух м’яча та загальна перевага Прометея на обох кінця майданчику отримали відображення на табло.

Команда Віталія Чернія перемогла 89:76 та впритул наблизилась до виходу в наступний раунд Кубка Європи ФІБА.

Найкращий гравець

Захисник Прометея Рашад Вон набрав рекордні в цьому матчі 27 очок, реалізувавши 6 з 8 двоочкових та 5 з 10 триочкових кидків. При цьому американець віддав 6 передач, а його рейтинг ефективності становив 27 балів.

Наступний матч

Закриватиме свій виступ у груповому раунді Прометей у п’ятинцю, 29 січня, матчем проти австрійського Капфенберга.

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд, 2-й тур

Самоков, Болгарія

Прометей - Рілскі 89:76 (22:23, 27:12, 23:23, 17:18)

Прометей: Ворн 27 + 6 передач, Маєрс 16 + 8 підбирань, Стефенс 15 + 7 підбирань, Липовий 10 + 7 передач + 5 підбирань, Лукашов 6 + 8 передач + 5 підбирань - старт, Петров 9 + 7 підбирань, Беліков 4, Сидоров 2

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає