Прометей переграв Запоріжжя і здобув свою сьому перемогу в сезоні

Прометей зміг взяти реванш за жовтневу поразку - 89:80.

Хід матчу

Запоріжжя підійшло до поєдинку без свого лідера Форчуна, але вже від початку нав’язало Прометею рівну боротьбу. 8 підбирань проти 6, 5 передач проти 7, 6 влучних пострілів проти 8. Шальки терезів коливалися, але підопічні Віталія Чернія більше фолили і як підсумок, Запоріжжя кинуло 9 штрафних реалізувавши 7, тоді як Промтей не мав жодного штрафного. Завдяки цьому команда Валерія Влеханова повела +3.

У другій чверті боротьба так само була рівна, але за 2 хвилини до великої перерви увімкнувся гравець Прометея Стефенс. Він закинув один з фарби, один з дальної та 1 штрафний, а партнери Рід та Лукашов підтримали його починання і набрали 2 та 1 бали відповідно. Такий ривок під кінець 10-хвилинки дозволив Прометею повести +7.

Після перерви підопічні Віталія Чернія змогли заволодіти серйозним гандикапом. Прометей на той момент віддав 21 передачу проти 12 у суперника. Також, чудову гру демонструвала і лава червоно-білих – 31 набране очко проти 9 в Запоріжжя. Таким чином, Прометей повів +12.

У заключній частині сценарій матчу не змінився, представники Кам’янського збільшували свою перевагу, хоча в середині чверті Запоріжжя змогло скоротити відставання до -6. Та після тайм-ауту від Віталія Чернія, Прометей заспокоївся і продовжив гнути свою лінію. Чудова командна гра, що показує не лише статистика передач – 29 проти 19, але й показники гравців. У складі Прометея 5 баскетболістів набрали більше 10 очок, тоді як у складі Запоріжжя – 3. Як підсумок, перемога підопічних Чернія – 89:80.

Герої матчу

Найкращим у матчі став гравець Прометея Маркіз Рід. Після 5 втрат у першій половині за одну чверть, він зібрався і у підсумку набрав 21 очко, зробив 4 підбирання та 5 передач. РЕ 22.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кама’янське. СК Прометей

Запоріжжя – Прометей 80:89 (21:18, 17:27, 17:22, 25:22)

Запоріжжя: Мальчевський 14 очок + 9 підбирань, Кеффі 15 очок + 5 підбирань + 11 передач, Грицак 8 очок + 6 підбирань, Сізов 18 чок + 2 підбирань + 4 передач, Маяускас 14 очок + 5 підбирань +1 передач, Тітов 5 очок + 1 підбирань + 1 передач

Прометей: Лукашов 11 очок + 5 підбирань + 6 передач, Стефенс 23 очок + 2 підбирань, Маєрс 10 очок + 8 підбирань + 5 передач, Рід 21 очок + 4 підбирань + 5 передач, Сидоров 10 очок + 3 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату