Прометей переграв Миколаїв у першому матчі з новим наставником

Прометей після першої половини заволодів перевагою в 18 очок і як підсумок здобув перемогу у першому матчі з новим наставником Роненом Гінзбургом - 110:82.

Хід матчу

В першій 10-хвилинці Прометей зміг заволодіти 13-очковим гандикапом. Вдалося це завдяки значно кращій реалізації та командній грі. Підопічні Ронена Гінзбурга закинули 9 разів, з яких 4 -  триочкові, а також зробили 6 результативних передач. На це Миколаїв відповів лише п’ятьма влучаннями з фарби і одним асистом. Корабели впевненіше виглядали лише під щитами, зробивши 14 підбирань проти 11.

В наступній чверті у Прометея збився приціл і вони реалізували лише 1 триочковий з 6 спроб. Проте, компенсували це відмінною грою у фарбі – 10 закинутих. Навіть 3 влучання з дальньої і 24 набрані очки загалом за чверть не допомогли Миколаєва забрати 10-хвилинку до свого активу.

Після перерви Прометей не зменшував свого тиску. За 20 хвилин вони поклали ще 9 триочкових в ціль. Варто відзначити відмінну гру Вона та Стефенса, які з 15 реалізованих дальніх господарями, записали до свого активу 9. Також чудовий матч видав Сидоров, який майже оформив дабл-дабл з 19 очок та 9 передач. Третина асистів Прометея у цьому матчі належить саме йому. Все це дозволило здобути Ронену Гінзбургу дебютну перемогу у керма команди – 110:82.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське. СК Прометей

Прометей – Миколаїв 110:82 (23:10, 29:24, 28:28, 30:20)

Прометей: Вон 19 очок + 2 підбирань + 5 передач, Беліков 13 очок + 1 передач, Стефенс 20 очок + 4 підбирань + 2 передач, Маєрс 11 очок + 4 підбирань + 2 передач, Сидоров 19 очок + 5 підбирань + 9 передач, Еванс 6 очок + 4 підбирань

Миколаїв: Колтер 7 очок + 4 передач, Приймак 12 очок + 9 підбирань, Дубоненко 10 очок + 2 підбирань, Конате 6 очок + 6 підбирань + 4 передач, Едріан 14 очок + 6 підбирань, Едж 16 очок + 3 підбирань + 4 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату