Прикарпаття-Говерла втримала перемогу над Старим Луцьком

Прикарпаття-Говерла здобула непросту перемогу над Старим Луцьком в матчі луцького баблу Суперліги Parimatch 73:71.

Після першої більш-менш рівної першої чверті у другій десятихвилинці підопічні Євгена Мурзіна почали збільшувати свою перевагу, яка по ходу чверті сягала 17 очок, а на перерву команди пішли при +15 для команди з Івано-Франківська. В другій чверті у господарів майданчику мало що виходило – багато втрат, програш під кільцем, результатом чого і став відрив франківців.

Після великої перерви Старий Луцьк зумів вирівняти гру, а з другої половини десятихвилинки господарі почали скорочувати своє відставання багато в чому завдяки Олегу Рудакову, який завдяки своїй активності під кільцем вигравав підбирання та набирав очки. За чотири хвилини до кінця Старий Луцьк підібрався на відстань 2 очок до суперника.

Хоча Говерла на це відповіла ривком 6:0, але моральна перевага була за господарями – за 24 секунди до кінця після двох влучних штрафних Коцька рахунок став 71:72 на користь Прикарпаття-Говерли. Хрисостоміді дав шанс супернику, влучивши один з двох своїх штрафних. Але Старий Луцьк цей свій шанс не використав – Рудаков кидав на перемогу, але навіть не докинув до кільця, а підібрати м’яч і спробувати хоча б перевести матч в овертайм ніхто не зумів.

Рудаков в підсумку оформив дабл-дабл з 19 очок та 17 підбирань. У Прикарпаття-Говерли найрезультативнішим став Артем Водолазський з 19 очками.

Говерла втримала перемогу і за кількістю перемог наздогнала Політехніку-Галичину – по 7 перемог. Старий Луцьк хоч і йде сьомим за Говерлою, але має лише 4 перемоги в активі.

Луцький бабл для Прикарпаття-Говерли завершиться матчем проти Київ-Баскету, а Старий Луцьк зіграє проти Політехніки-Галичини.

Чоловіча Суперліга. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Старий Луцьк — Прикарпаття-Говерла 71:73 (17:21, 13:24, 19:15, 22:13) / статистика

Старий Луцьк: Коцько 9, Є. Коровяков 11 + 6 підбирань, Дейна 1, Рудаков 19 + 17 підбирань, Панфілов 9 – старт; Прозапас 11, О. Коровяков 6, Алтухов 5, Марків 0, Бедлінський 0

Прикарпаття-Говерла: Арвахов 4, Ожегов 0, Чугунов 12 + 6 підбирань, Старцев 14 – 5 втрат, Лесик 8 + 6 підбирань – старт; Водолазський 19, А.Тимофійчук 5, Хрисостоміді 5, Лонюк 4, Дроздов 2

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату