Потужний камбек приніс Хіміку виїзну перемогу над Миколаєвом

Миколаїв у домашній грі приймав южненський Хімік, який приїхав на виїзд без головного тренера Віталія Степановського.

Команди провели рівну першу половину. Господарі заволоділи перевагою на старті матчу і утримували її протягом більшої частини стартової десятихвилинки, поки Хімік знаходився у пошуках триочкового кидка. Коли гості його знайшли, все відразу змінилося — серія дальніх від южненців дозволила їм отримати лідерство у другій чверті. Але глобально гра проходила рівно і завершилася перша половина за символічної переваги Хіміка в 1 очко. У господарів якісний відрізок до великої перерви провів Макс Конате, який відзначився 12 набраними балами.

Після великої перерви Миколаїв, здавалось би, зробив ривок, який міг стати вирішальним у грі. Команда Валентина Берестнєва якісно захистилася, пропустивши за третю чверть лише 14 очок, набравши при цьому 27.

Але останнє слово у матчі було за гостями. Команда Олега Гончарова свій кращий відрізок у грі залишила на заключні 10 хвилин гри, який виграла 32:12! Южненці пригадали про влучні дальні, реалізувавши чотири триочкових за чверть, влучили з високим відсотком та, звичайно, якісно захистились. Гості відбилися у фарбі, якнайкраще використали свої можливості у нападі та оформили переможний камбек наприкінці матчу.

Хімік на зубах здобув виїзну перемогу з рахунком 86:78 і повів у сезонній серії з Миколаєвом з рахунком 2-0.

Гравець матчу

Свій найкращий матч у сезоні провів талановитий форвард Хіміка Андрій Войналович, який, вийшовши у старті, набрав 19 очок, реалізувавши 9/12 кидків з гри, зробив 5 підбирань, 5 передач та 2 блок-шота (РЕ 28).

Наступні матчі

Миколаїв 17 січня вдома зіграє проти Одеси, а Хімік цей же день гостюватиме в Черкасах, де зіграє проти Мавп.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Миколаїв, СК Миколаїв

Миколаїв - Хімік 78:86 (19:20, 20:20, 27:14, 12:32)

Миколаїв: Конате 17 + 8 підбирань, Колтер 16, Едріан 11 + 9 підбирань, Дубоненко 10, Омоера 10 + 6 передач + 5 підбирань — старт, Едж 6, Адедиран 6, Хохоник 2

Хімік: Войналович 19 + 5 передач + 5 підбирань, Зотов 17 + 4 передачі, Нельсон 13 + 5 підбирань + 3 передачі, Антіпов 10, Мироненко 6 — старт, Салліван 13 + 14 підбирань + 4 передачі, Рябчук 5, Козак 3, Клевзуник 0

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату