Петров і Артамонов про баскетбольний триллер

Особливим став матч, що його зіграли у столиці Київ-Баскет і Одеса у межах Суперліги Парі-Матч під завісу минулого вікенду, 8 грудня. Одесити дотиснули господарів лише у третьому овертаймі. А до цього були 76:76 після чотирьох чвертей, потім 92:92, 100:100, і нарешті 114:111 на користь Одеси.

Клим Артамонов, капітан БК Одеса (12оч+7рп у матчі): - ми е мали часу розбирати суперника, оскільки за два дні до цього грали з Черкасами. Усе, що ми встигли зробити - це розібрати нашу гру проти Мавп і просто налагодити нашу гру. Напад Києва ми пам'ятали ще з минулого туру. В цілому, не можу сказати, що ми перемогли за рахунок суперпідготовки. Тренер це підтвердить. Ми просто виграли завдяки тому, що впоралися з собою, ми зробили роботу над помилками. Вибирали потрібні сети. Третій овертайм, усі втомилися, відтак, вже здавалося, у кого більша витримка, міцніші нерви, той і доведе справу до кінця. То одна команда поведе в овертаймі 6 очок, то інша. У нас було двічі -4, -6, ми не здалися, продовжували нав'язувати свою гру. Всі хлопці добре відпрацьовували у захисті і це теж допомогло виграти.

В'ячеслав Петров, центровий БК Київ-Баскет (дабл-дабл у грі 20оч+12пб): Усе просто. Десь ми не відзахищалися, як слід, десь не влучили свої кидки і тому поступилися. В кінцівці матчу мали купу своїх володінь (м’яча – ред). Але навіть до звичного кидка справа не доходила. Через це і програли. Яка б втома не була, неможливо за 24 секунди не викинути м’яча. Яким би ти втомленим не був. Це саме елементарне у баскетболі. Чисто наша провина, самі програли цю гру. Мали по ходу матчу очок 15 переваги і так віддати?.. Так, три овертайми, можна сказати, боролися. Але в основний час це була суто наша гра. Але є як є. Вітаю Одесу з перемогою, вони продемонстрували характер.

Слідкуйте за нами у Фейсбук!

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.