Олександр Мішула зберігає шанси на чемпіонство на Кіпрі

Український захисник Олександр Мішула допоміг Керавносу виграти у АЕКа в четвертому матчі фінальної серії плей-оф чемпіонату Кіпру.

Керавнос переграв АЕК на виїзді 69:64 і зрівняв рахунок у серії до трьох перемог 2:2. Вирішальний матч пройде на майданчику Керавноса 21 травня.

Богдан Близнюк зіграє у плей-оф чемпіонату Франції

У звітній грі Олександр Мішула провів на майданчику майже 18 хвилин, за які набрав 7 очок (0/2 двоочкові, 2/6 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 1 підбирання, 1 передачу при 2 фолах.

В плей-оф чемпіонату Кіпру Мішула в середньому грає 18,1 хвилин, набираючи 12,0 очок, 2,0 підбирання, 1,4 передачі.