Одеса виграла другий матч за тиждень, перемігши Миколаїв

Одеса приймала Миколаїв у другій домашній грі п'ятого туру, корабели проводили другий виїзний поєдинок.

Команди провели результативну першу половину, в якій глядачі стали свідками двох потужних індивідуальних перфомансів. У Одеси вдало до гри з лави увійшов Новіков, який реалізував 4 з 5 триочкових, а у господарів тягнув команду в атаці Едж.

В цілому гра була рівною, але кращий старт дозволив одеситам отримати 4 очки переваги перед великою перервою. Миколаїв припустився більшої кількості втрат, але зіграв агресивніше за суперника, пробивши втричі більше штрафних.

Що варто відзначити окремо - це те, що обидві команди з солідним відсотком атакували з-за дуги, але ці фактори не стали визначальними - доля матчу вирішувалась вже після великої перерви.

У другій половині Миколаїв активно тиснув на суперника через трисекундну, що дозволило команді Валентина Берестнєва зрівняти рахунок і навіть на короткі відрізки матчу заволодіти перевагою у рахунку. Але траплялося це епізодично, а ось вирішальним став ривок господарів у четвертій чверті.

Команда Олега Юшкіна вчасно додала у захисті і відмінно використала свої можливості у нападі. Ще за 6 хвилин до завершення основного часу зустрічі рахунок був рівним, але ривок 19:7 від Одеси поставив крапку у цій грі і приніс команді господарів четверту перемогу в останніх п’яти матчах. Миколаїв, в свою чергу, зазнав шостої поразки у семи поєдинках.

Найкращим гравцем матчу став розігруючий одеситів Клим Артамонов, який ще нещодавно виступав у складі Миколаєва. Захисник за 29 хвилин набрав 19 очок, зробив 6 підбирань, 4 перехоплення та 2 підбирання (РЕ 25).

Непогану ходу набрали підопічні Олега Юшкіна Четверта перемога в п’яти останніх матчах БК Динамо Одесса

Posted by ФБУ - Федерація баскетболу України on Saturday, November 7, 2020

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Одеса, УСК Одеса

Одеса - Миколаїв 96:84 (26:19, 26:29, 22:23 22:13)

Одеса: Артамонов (19 + 6 передач), Кондраков (7), Новіков (19), Давидюк (4 + 5 підбирань), Браун (8 + 5 підбирань) - старт; Заєць, Найко (6), Блейлок (13), Прокопенко (4 + 5 передач + 3 перехоплення), Носков (15 + 6 підбирань).

Миколаїв: Боном (9 + 5 підбирань + 6 передач), Едж (23), Конате (2 + 4 підбирання + 4 передачі), Едріен (16 + 4 підбирання), Кушніров (15) - старт; Дубоненко (7), Заплотинський, Адедіран (12).

БК Одеса підписав іноземного форварда
Минулого сезону новачок одеситів виступав у чемпіонаті Ісландії
Ігор Чумаков: приємно, що є чемпіонат України 3х3, який спонукає гравців влітку займатися улюбленою справою