Одеса програла, проте вийшла до Финалу Чотирьох Кубку України

Корабели сьогодні показали кращий баскетбол ніж день тому, проте цього було замало задля перемоги з достатньою різницею для виходу у Фінал чотирьох.

Миколаїв виграв спірний м’яч і вже за 15 секунд ветеран та лідер команди номінальних господарів Олексій Онуфрієв розпочав лік набраним балам у матчі власним триочковим кидком, на що одесити відповіли штрафними від Белікова та середнім від Пустозвонова. До середини періоду на паркеті точилася рівна боротьба, проте ближче до закінчення чверті команда Олега Юшкіна почала нарощувати перевагу. Завершився період за рахунку 18:31 для Одеси.

В другому періоді Миколаївці зуміли знайти в собі сили на спробувати наздогнати суперника, хоча б виключно у сьогоднішньому рахунку. І їм це практично вдалося: вдалий відрізок від Анікієнка та Онуфрієва разом з допомогою від Попова і на велику перерву команди пішли з рахунком 41:44 на табло.

В другій половині корабели зуміли додати та вже за декілька хвилин третього періоду вийшли вперед. Після цього рахунок змінювався ще декілька разів, але в підсумку корабели все ж заволоділи перевагою.
Заключна десятихвилинка пройшла під диктовку номінальних господарів паркету, які в підсумку перемогли, проте різниці в 12 балів було надто мало аби вийти в 1/2 фіналу Кубку України.

Кубок України
1/4 фіналу

26 грудня
Одеса, УСК «Одеса»

МБК «Миколаїв» - БК «Одеса» - 94:82 (18:31, 23:13, 24:19, 29:19)

Перша гра: 100:58 для Одеси.

МК: Попов – 17оч; Зотов – 16оч, 8рп; Анікієнко – 14оч, 6пб.

ОД: Новіков – 15оч; Вітолс – 11оч; Ткачук – 10оч.

Київ-Баскет обіграв Рівне на шляху до Фіналу чотирьох Кубку України: хайлайти матчу 19 лютого
Київ-Баскет вперше в сезонi перемiг Рiвне i став другим пiвфiналiстом Кубка України
Відео18.02.2024
Сьогодні будуть зіграні матчі у Києві, а також визначиться перший участник Фіналу чотирьох
Прометей став першим учасником Фіналу чотирьох Кубку України
Лідер Вищої ліги впевнено розгромив Політехніку-Галичину в фіналу.
Прометей та Політехніка-Галичина вийшли до чвертьфіналу: хайлайти матчів Кубку України 17 лютого
Дивіться яскраві моменти першого дня Кубку України в Слобожанському
Політехніка-Галичина обіграла СумДУ на шляху до чвертьфіналу Кубку України: коментарі після матчу
Кубок України: анонс матчів у Слобожанському
Чотири команди в Слобожанському визначать першого учасника Фіналу чотирьох Кубку України