Одеса переграла Харківських Соколів та здобула другу перемогу поспіль

Одеса здобула другу перемогу поспіль перемігши Харківських Соколів – 86:79.

Хід матчу

У першій чверті Одеса була кращою за кількістю кидків та їх реалізацією. Чорноморці 18 разів кидали з гри і влучили 10, тоді як Соколи з 17 спроб, влучили 8. Також підопічні Олега Юшкіна з серйозно переграли суперника під щитами – 14 підбирань проти 4. Це дозволило одеситам завершити стартову 10-хвилинку з перевагою +7.

У другій чверті завдяки двоочковому і штрафному Блейлока, влучному триочковому Зайця та точному пострілу Найка з седеньої, Одеса повела в рахунку +13. Та Соколи крила не склали. Під час тайм-ауту Олег Манойленко пояснив своїм підопічним як діяти і це повністю змінило малюнок гри. Триочкові від Боггса, Тарасенка, Бояркіна та Місяця,  штрафний та данк від Денді і влучний з середньої від Графа дозволили Соколам зробити ривок 17:2, після чого на велику перерву вони пішли з перевагою +2.

Після відпочинку харків’яни перестали влучати з дальної, як це було у попередній чверті. За три стартові хвилини вони зробили чотири спроби і лише одна була вдалою. Натомість одесити навпаки, прийняли естафету від суперника і з 8 пострілів з дальньої 5 влучили у ціль. Окрім цього, в третій чверті чорноморці зробили 8 передач проти 4 у суперника. Це дозволило повернути собі перевагу +11.

У заключній частині підопічні Олега Юшкіна довершили те з чого починали. Вони переграли суперника на підбираннях – 45 проти 30 (16 проти 4 у нападі), завдяки чому більше кидали – 70 (33 влучних) кидків проти 62 (29 влучних). Цього вистачило аби перемогти Соколів – 86:79.

Герої матчу

Найкращим у поєдинку став гравець Одеси Юрій Кондраков. За 33 хвилини на паркеті він набрав 22 очки (8/14 двоочкових, 6/10 триочкових), зробив 6 передач та 9 підбирань. РЕ 32.

У Соколів найрезультативнішим став Брендон Боггс з 21 очком (6/7 двоочкових, 3/6 триочкових), 6 підбираннями та 5 передачами в активі. РЕ 31.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Дніпро. КСК Шинник

Харківські Соколи – Одеса 79:86 (22:29, 19:10, 15:28, 23:19)

Харківські Соколи: Місяць 7 очок + 2передач, Боггс 21 очок + 6 підбирань + 5 передач, Денді 7 очок + 5 підбирань + 3 передач, Тарасенко 15 очок + 2 підбирань, Граф 15 очок + 2 підбирань + 5 передач, Бояркін 8 очок + 4 підбирань +4  передач, Чумаков 2 очок + 3 підбирань + 1 передач

Одеса: Заєць 3 очок + 1 підбирань + 3 передач, Кондраков 22 очок +  9 підбирань + 6 передач,Браун 8 очок + 5 підбирань + 4 передач, Дивидюк 6 очок + 1 підбирань + 2 передач, Носков 7 очок + 6 підбирань + 2 передач, Найко 13 очок + 5 підбирань, Блейлок 14 очок + 7 підбирань + 3 передач, Прокопенко 8 очок + 8 підбирань, Новіков 5 очок + 2 підбирань + 4 передач

Наступні поєдинки команд

1 листопада Харківські Соколи зіграють з володарем Кубка України - Хіміком, а Одеса на виїзді зійдеться з чинним чемпіоном Суперліги – Дніпром.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.